Simpla Błotniki 26-29 adhd long czarno-niebieskie
Simpla Błotniki 26-29 adhd long czarno-niebieskie
Simpla Błotniki 26-29 adhd long czarno-niebieskie

Simpla Błotniki 26-29 adhd long czarno-niebieskie

79,99 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę ma Media Expert: 79,99 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów internetowych w naszej bazie aby wyszukać najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Simpla Błotniki 26-29 adhd long czarno-niebieskie Simpla z kategorii błotniki rowerowe kupisz w cenie 79,99 zł w sklepie Media Expert. Pokazana kwota 79,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Błotniki rowerowe

Opis Simpla Błotniki 26-29 adhd long czarno-niebieskie

ADHD - Nadchodzi przyszłośćBłotnik przedni ADHDSDF to progresywna, dzielona konstrukcja, umożliwiająca niezależne zakładanie przedniej bądź tylnej części błotnika. Szybki montaż i komfortowe używanie umożliwia zatrzaskowy adapter SPEEDclick, który wkręcany jest do trzonu widelca.

konstrukcja jego komponentów rozporowych pozwala na montaż w zakresie od 18 - 36 mm, nadaje się także do widelców 1,5". Na dodatek powierzchnie styczne do otworu zostały pokryte rozciągliwym tworzywem uniemożliwiającym ślizganiu się w otworze.

sprężyste tworzywo zostało zastosowane też w konstrukcji błotnika, co obniża jego masę oraz nadaje oryginalny efekt wizualny. Odblaski mogą ocalić życie!!! Zgodnie z tym hasłem błotnik został wyekwipowany w odblaskowy mający na celu powiększenie widoczności i bezpieczeństwa rowerzysty.Błotnik występuje w dwóch rozmiarach ADHDSDF do kół 26"-27,5" oraz ADHDSDF long do kół 29".pakiet z błotnikiem ADHDSDR albo ADHDSDR long.Błotnik tylny ADHDSDR to postępowa, dwukomponentowa konstrukcja, powielająca wszystkie mocne strony wielokrotnie nagradzanego błotnika HAMMER.Obojętnie czy w miejskim tłoku, czy jadąc po bezdrożach, użytkownicy docenią go za unikalny design i wygodną regulację.

pasuje do wszelkich typów rowerów, tą uniwersalność zapewnia mu możliwość zamocowania na sztycy pod siodłowej albo poniżej na ramie przy pomocy specjalnego zapięcia SPEEDclamp, które łączy w sobie mocne strony obejmy śrubowej i mocowania na opaskę.

Sprawdzona widełkowa konstrukcja i użycie podwójnego przegubu pozwala na idealne dopasowanie błotnika do ergonomii ramy i koła. Wielka płetwa stworzona z tworzywa high impact gwarantuje maksimum ochrony w trakcie jazdy w każdym terenie.

dodatkowo użycie elastycznego tworzywa obniża wagę błotnika. W części tylnej umieszczony jest element odblaskowy poprawiający widoczność rowerzysty. Występuje w dwóch wymiarach ADHDSDR do kół 26"-27,5", a także ADHDSDR long do kół 29".

zestaw z błotnikiem ADHDSDF albo ADHDSDF long.Specyfikacja-Waga: 340 g-Kolor: wielokolorowe-Materiał: Tworzywo sztuczne – PP, PA, TPE-Mocowanie: Trzon widelca, sztyca siodła-rozmiar koła: 27,5" - 29" (wersja long)-Uwagi: Dwukomponentowa dzielona budowa do wszystkich typów rowerów

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Simpla Błotniki 26-29 adhd long czarno-niebieskie
Kategoria Błotniki rowerowe
EAN 5902578464435
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 79,99 zł
Najwyższa cena 79,99 zł
W bazie od 18.02.2019
Data aktualizacji 26.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Media Expert

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala Ci na obserwację wartości towaru w czasie.

nie udało się nam uzyskać archiwalnych danych na temat cen dla produktu Simpla Błotniki 26-29 adhd long czarno-niebieskie. Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o tym produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym użytkownikom.

Obecnie nie ma opinii dotyczących tego produktu. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych niżej propozycji dla Simpla Błotniki 26-29 adhd long czarno-niebieskie Simpla nie zawierają w sobie ewentualnych kosztów zapakowania i przesyłki Przed określeniem, gdzie zrealizujesz zakup, zorientuj się w ocenach firmy i pamiętaj o dodaniu dodatkowych kosztów jeśli istnieją. Aktualizacja listy propozycji cenowych następuje co kilka minut.

 • Simpla Błotniki 26-29 adhd long czarno-niebieskie (w sklepie Media Expert)

  Simpla Błotniki 26-29 adhd long czarno-niebieskie Sklep on-line
  ★★★★★
  79,99 zł
  Kategoria w sklepie Media Expert: Błotniki rowerowe Simpla

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Simpla Błotniki 26-29 adhd long czarno-niebieskie

Inne w kategorii Błotniki rowerowe

Bontrager Przedni błotnik enduro
Bontrager
Bontrager Zestaw błotników ncs
Bontrager
Zestaw błotników Bontrager NCS
Bontrager
Zestaw błotników ncs Bontrager
Bontrager
...