Błotniki 24/26 MTB SIMPLA RAPTOR3 plast. do ramy amortyz. z obejmą, B428100
Błotniki 24/26 MTB SIMPLA RAPTOR3 plast. do ramy amortyz. z obejmą, B428100
Błotniki 24/26 MTB SIMPLA RAPTOR3 plast. do ramy amortyz. z obejmą, B428100

Błotniki 24/26 MTB SIMPLA RAPTOR3 plast. do ramy amortyz. z obejmą, B428100

Ostatnia cena
99,00 zł

Informacje o produkcie

Obecnie nie jest możliwe odnalezienie w porównywarce BikeTOP ofert dla towatu o nazwie Błotniki 24/26 MTB SIMPLA RAPTOR3 plast. do ramy amortyz. z obejmą, B428100, który znajduje się w sekcji błotniki rowerowe. Ostatnio zarejestrowana cena wyniosła 99,00 zł i została skatalogowana w systemie 08.05.2024. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia porównywarki wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Błotniki rowerowe

Opis Błotniki 24/26 MTB SIMPLA RAPTOR3 plast. do ramy amortyz. z obejmą, B428100

nad wyraz uniwersalny zestaw błotników rowerowych. Komplet asygnowany do rowerów na kole 24" - 28". Błotniki wytwarzane z wysokiej jakości niesprężystego i konkretnego tworzywa nienaturalnego. Przedni błotnik pasuje równocześnie do rowerów z amortyzatorem jak i nieelastycznym widelcem.

Błotnik skręca podczas jazdy wraz z kołem, dzięki czemu zapewnia adekwatną ochronę w trakcie jazdy w każdych warunkach Przednie błotnik możemy zamontować jednocześnie do podkowy amortyzatora jak i spodu rury sterowej.

Tylny błotnik mocowany za pomocą klamry SPEEDclamp, która łączy w sobie mocne strony obejmy śrubowej i mocowania na opaskę. Znaczny profil zagwarantuje ochronę przy oponach o szerokości do 3,0" Wspornik ma dwa przeguby, dzięki którym można ustawić błotnik wyśmienicie nad oponą.

W zestawie elementy montażowe Waga: 348gKolor: czarnyMateriał: Tworzywo sztuczne – PP, PCMocowanie: Podkowa amortyzatora, korona widelca lub widelec konwencjonalny, sztyca siodła, SPEEDclampRozmiar koła: 24'' - 28''Uwagi: Uniwersalny pakiet błotników Błotniki RAPTOR jak sama nazwa wskazuje stworzone zostały z myślą o prawdziwych drapieżcach.

Już sam ich design sprawia, że serce inicjuje mocniej pompować krew do nóg, a zalety użytkowe tylko podkreślają ich konieczność w każdym lubiącym się rowerze. Błotnik przedni RAPTOR SDF skonstruowany został z myślą o wszechstronnie rozumianej uniwersalności.

Możemy zamontować go jednocześnie do amortyzowanych widelców, montowany jest wówczas na podkowie amortyzatora, jak też stanie na wysokości zadania przy konwencjonalnych rowerach. Ponadto, tak doceniane przez użytkowników mocowanie SPEEDclick znane z błotnika HAMMER SDF, może na dodatek być używane jako opcja do konstrukcji błotnika w koronę widelca (istnieje możliwość dokupienia adaptera do rur sterowych 1,5").

RAPTOR SDF w trakcie jazdy skręca wraz z kołem, dzięki temu jego płetwa cały czas znajduje się w niewiele znaczącej odległości od opony zapewniając optymalną ochronę podczas jazdy w każdym terenie.Uniwersalność błotnika tylnego RAPTOR SDR gwarantuje możliwość zamocowania go na sztycy podsiodłowej przy pomocy szybkiego zapięcia SPEEDclamp znanego z błotników HAMMER3 SDE.

pokaźna płetwa zapewnia maksimum ochrony podczas jazdy w każdym terenie. Błotniki zostały wyposażone w komponenty odblaskowe polepszające widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Błotniki 24/26 MTB SIMPLA RAPTOR3 plast. do ramy amortyz. z obejmą, B428100
Kategoria Błotniki rowerowe
EAN 5900672428919
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 01.04.2020
Data aktualizacji 08.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala na podejmowanie świadomych decyzji o zakupie.

nie udało się nam pozyskać historycznych informacji na temat cen dla produktu Błotniki 24/26 MTB SIMPLA RAPTOR3 plast. do ramy amortyz. z obejmą, B428100 (Błotniki rowerowe). Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o tym produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym użytkownikom.

Dla Błotniki 24/26 MTB SIMPLA RAPTOR3 plast. do ramy amortyz. z obejmą, B428100 nie zarejstrowaliśmy jeszcze opinii.

Znalezione oferty

W cenach propozycji dla Błotniki 24/26 MTB SIMPLA RAPTOR3 plast. do ramy amortyz. z obejmą, B428100 Simpla, pokazanych poniżej, nie uwzględniono możliwych kosztów dostarczenia towaru. Przy wyborze miejsca w którym kupisz produkt, zapoznaj się z renomą firmy i rozważ dodatkowy koszt związany z wysyłką. Odświeżanie katalogu propozycji cenowych następuje co kilkanaście minut.

  • Bardzo przepraszamy, ale chwilę obecną nie udało się znaleźć żadnych ofert dla Błotniki 24/26 MTB SIMPLA RAPTOR3 plast. do ramy amortyz. z obejmą, B428100.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Błotniki 24/26 MTB SIMPLA RAPTOR3 plast. do ramy amortyz. z obejmą, B428100

Inne w kategorii Błotniki rowerowe

Bontrager Przedni błotnik enduro
Bontrager
Bontrager Zestaw błotników ncs
Bontrager
Zestaw błotników Bontrager NCS
Bontrager
Zestaw błotników ncs Bontrager
Bontrager
...