Błotnik podsiodłowy blendr fendr Trek
Błotnik podsiodłowy blendr fendr Trek
Błotnik podsiodłowy blendr fendr Trek

Błotnik podsiodłowy blendr fendr Trek

69,00 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował Goodsport.plw cenie 69,00 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość sklepów internetowych w naszej bazie danych aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Błotnik podsiodłowy blendr fendr Trek Trek z kategorii błotniki rowerowe kupisz w cenie 69,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Kwota 69,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Błotniki rowerowe
 • Trek

Opis Błotnik podsiodłowy blendr fendr Trek

Umożliwiający prędki i wygodny montaż błotnik wytwarzany z myślą o współpracy z torbą podsiodłową Trek Blendr i mocowaniami na akcesoria podsiodłowe Blendr. Naprawdę szybki (i przystępny do założenia) błotnik Montaż błotnika Blendr Fendr do tylnych mocowań na siodełku trwa moment, a potem cieszysz się z ochrony przed wodą i zabrudzeniami. Szybki i prosty montaż, a także demontaż pozwalają Ci jeździć za każdym razem i wszędzie, niezależnie od pogody. z łatwością jest założyć lampkę tylną dla prawidłowej widoczności. Szczegóły artykułu Montaż do mocowania torby podsiodłowej Blendr i mocowania akcesoryjnego siodełka Blendr Lekki plastik chroni plecy przed wodą praktycznie bez powiększania masy wbudowane mocowanie lampki ułatwia montaż błotnika i lampki tylnej mieści się w tylnej kieszeni koszulki lub prosto w torbie Zgodny ze wszystkimi wymiarami kół i opon wykorzystywanych w rowerach szosowych, gravelach i na dojazdy do pracy Specyfikacja technologiczna wymiar: Universalny Kompatybilny wymiar opon: Uniwersalny Miejsce: Tył Załącznik: Szybkozamykacz Materiał: Tworzywo sztuczne

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Błotnik podsiodłowy blendr fendr Trek
Kategoria Błotniki rowerowe
Marka Trek
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 69,00 zł
Najwyższa cena 69,00 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 21.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcja śledzenia zmian cen pozwala Ci na obserwację wartości produktu na przestrzeni czasu.

Nie udało nam się pozyskać archiwalnych informacji cenowych dla produktu Błotnik podsiodłowy blendr fendr Trek (Błotniki rowerowe). Spróbuj proszę ponownie później.

Recenzje / opinie

Masz ten produkt? Daj znać innym, co o nim sądzisz.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Błotnik podsiodłowy blendr fendr Trek. Pomóż innym klientom i podziel się swoimi przemyśleniami o produkcie.

Znalezione oferty

W cenach ofert dla Błotnik podsiodłowy blendr fendr Trek Trek, przedstawionych na poniższej liście, nie uwzględniono ewentualnych kosztów wysyłki. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Co kilka minut odbywa się aktualizacja katalogu sklepów z ofertami.

 • Błotnik podsiodłowy blendr fendr Trek (idź do Goodsport.pl)

  Błotnik podsiodłowy blendr fendr Trek Sklep on-line
  ★★★★★
  69,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Błotniki rowerowe Trek

Produkty powiązane

Inne w kategorii Błotniki rowerowe

...