Błotnik przedni enduro Trek
Błotnik przedni enduro Trek
Błotnik przedni enduro Trek

Błotnik przedni enduro Trek

49,00 zł

Promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę przygotował Goodsport.plw cenie 49,00 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość sklepów internetowych w naszej bazie aby wyszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Błotnik przedni enduro Trek Trek z kategorii błotniki rowerowe kupisz w cenie 49,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Pokazana kwota 49,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Błotniki rowerowe
 • Trek

Opis Błotnik przedni enduro Trek

Łatwy w konstrukcji błotnik broniący przed rozpryskami z opon i zabezpieczający golenie widelca w błotnistych warunkach. Momentalnie i czysto Przedni błotnik Bontrager Enduro zapobiega pryskaniu błotem z opon, broniąc równocześnie golenie widelca przed rozpryskami brudu ze szlaku. Ten wytrzymały, elastyczny błotnik polipropylenowy troszczy się o Ciebie i Twój rower, gdy trasa staje się błotnista. Instalacja przebiega błyskawicznie i łatwo, a odwracalna budowa zapewnia dobór grafiki, co daje bezpłatne uzupełniające punkty za styl. Szczegóły produktu szybki i nietrudny montaż mocowania do większości widelców w kilka sekund nieskomplikowany montaż z czterema miejscami mocowania (opaski zaciskowe nie wchodzą w skład zestawu) Liczne uchwyty montażowe dla nietrudnej regulacji i kompatybilności z większością widelców i szerokości opon elastyczny 1-milimetrowy materiał polipropylenowy jest trwały i nietrudny w czyszczeniu Odwracalna konstrukcja oferuje dwie opcje grafiki Materiał polipropylenowy nadający się do recyklingu Specyfikacja technologiczna wymiar: Universalny Kompatybilny rozmiar opon: Uniwersalny Miejsce konstrukcji: Przód Materiał: Tworzywo nienaturalne Masa: 34g

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Błotnik przedni enduro Trek
Kategoria Błotniki rowerowe
Marka Trek
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 49,00 zł
Najwyższa cena 49,00 zł
W bazie od 29.05.2024
Data aktualizacji 18.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen pozwala na podejmowanie przemyślanych decyzji zakupowych.

Nie udało nam się uzyskać archiwalnych danych cenowych dla produktu Błotnik przedni enduro Trek. Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym użytkownikom.

Dla Błotnik przedni enduro Trek nie mamy żadnych recenzji.

Znalezione oferty

W cenach ofert dla Błotnik przedni enduro Trek Trek, przedstawionych na poniższej liście, nie uwzględniono możliwych kosztów wysyłki. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie dokonasz zakupu, zorientuj się w ocenach sklepu oraz nie zapomnij o dodaniu ekstra kosztów jeżeli istnieją. Odświeżanie listy sklepów z ofertami następuje co kilka / kilkanaście minut.

 • Błotnik przedni enduro Trek (idź do Goodsport.pl)

  Błotnik przedni enduro Trek Sklep on-line
  ★★★★★
  49,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Błotniki rowerowe Trek

Produkty powiązane

Inne w kategorii Błotniki rowerowe

Zestaw błotników Bontrager NCS
Bontrager
Zestaw błotników ncs Bontrager
Bontrager
Bontrager Przedni błotnik enduro
Bontrager
Bontrager Zestaw błotników ncs
Bontrager
...