Błotniki Simpla NEXT V-brake komplet krótki uchwyt
Błotniki Simpla NEXT V-brake komplet krótki uchwyt
Błotniki Simpla NEXT V-brake komplet krótki uchwyt

Błotniki Simpla NEXT V-brake komplet krótki uchwyt

Ostatnia cena
36,75 zł

Informacje o ofertach

Na chwilę obecną Błotniki Simpla NEXT V-brake komplet krótki uchwyt pochodzący z kategorii błotniki rowerowe nie jest dostępny w żadnym sklepie w systemie BikeTOP. Cena, po której był możliwy 36,75 zł została zapisania 08.05.2024. Sprawdź dostępność w przyszłym terminie.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Błotniki rowerowe

Opis Błotniki Simpla NEXT V-brake komplet krótki uchwyt

Wysokiej jakości błotnik rowerowy Producent: SIMPLA wymiar: 24" - 28" Materiał: plastik Kolor: czarny Do naszej oferty wkraczają zupełnie świeże kategorie akcesoriów i części rowerowych, dla wszystkich Was - roweromaniaków.

Zapraszamy do rajdu po kategoriach, gdzie każdy miłośnik dwóch kółek zdoła znaleźć coś dla siebie i zaopatrzyć się w świeże gadżety. Dobór błotnika rowerowego wydaje się być z pozoru nietrudnym zadaniem. Błotniki dla niektórych są niepotrzebnym ciężarem niewiele estetycznym dodatkiem, dla innych natomiast stanowią podstawowy element wyposażenia.

Błotnik z założenia nie jest sprzętem niełatwym – ma ochronić zarówno rowerzystę jak i rower przez zachlapaniem i błotem wystrzeliwanym spod obracających się kół. Obecna oferta błotników jest na tyle rozmaita, iż warto staranniej przyjrzeć się oferowanym produktom i wybrać ten, który nie tylko poprawnie ochroni użytkownika, ale i będzie należycie dostosowany do posiadanego roweru.

Dlatego również warto zastanowić się, w jakich warunkach będzie używany i jaki oraz materiał wykonania będzie dla nas zadowalający. Na co zwrócić uwagę przy wyborze błotnika? zarys wielkość - im szersza opona tym obszerniejszy rozbryzg, stąd również należy zadbaćdostosowany błotnik nie był zbyt wąski mocowanie - należy przyjrzeć się ramie i widelcowi w posiadanym rowerze; większość ram rowerowych (w tym górskich) niepowtarzalne, często gwintowane otwory, umożliwiające przykręcenie błotnika.

Z przodu otwór ten mieści się w tzw. Podkowie, czyli elemencie amortyzatora, który odpowiada za usztywnienie całej konstrukcji. Jakie błotniki wynajdziemy na rynku? 1. Błotniki do rowerów miejskich (tzw.

holendrów) i turystycznych z reguły wytworzone są z tworzywa nienaturalnego albo w droższych wersjach z metalu. Mają mocowania do tylnych widełek i przedniego widelca, a także dodatkowe mocowania do zacisków koła, które usztywniają błotniki zapobiegając latanie na boki.

wyposażone na końcu błotnika w wielkie chlapacze jeszcze bardziej broniące przez rozbryzgującą się spod kół wodą. 2. Błotniki przednie montowane pod koronę widelca z zasady montowane dzięki elementowi rozporowemu.

przeważnie posiadają możliwość odpięcia błotnika od elementu mocującego- dzięki czemu łatwiej je umyć. Należy sprawdzić czy dany bagażnik będzie pasował do naszego widelca/amortyzatora, ale szczególnie w sprzedaży można znaleźć uniwersalne błotniki.

3. Błotnik przedni mocowany do otworu na koronie widelca Mocowany jest w ten sam sposób co błotnik do roweru typu „holender", z tym że brak mu dodatkowych mocowań. Poprzez to może dojść do odkręcania się śruby mocującej i ruszania się błotnika na boki, wada ta jest bardzo uciążliwa przy źle dostosowanych pakietach.

4. Błotnik mocowany do ramy roweru Dla tych, którzy nie chcą albo nie posiadają możliwości zamontowania błotnika do widelca. Jest to bardzo uniwersalne rozwiązanie pasujące do każdego roweru, błotnik jest mocowany na gumowe opaski,...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Błotniki Simpla NEXT V-brake komplet krótki uchwyt
Kategoria Błotniki rowerowe
EAN 5900672428490
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 10.02.2016
Data aktualizacji 08.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja śledzenia historii zmian cen pozwala użytkownikowi na porównanie wartości towaru w czasie.

Przepraszamy, ale na chwilę obecną nie ma aktualnych danych na temat historii cen produktu Błotniki Simpla NEXT V-brake komplet krótki uchwyt.

Recenzje / opinie

Masz ten produkt? Daj znać innym, co o nim sądzisz.

Nie mamy w systemie jeszcze opinii na temat Błotniki Simpla NEXT V-brake komplet krótki uchwyt. Może chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

W cenach propozycji dla Błotniki Simpla NEXT V-brake komplet krótki uchwyt Simpla, prezentowanych na poniższej liście, nie uwzględniono możliwych kosztów wysyłki. Przed zakupem, pozyskaj informacje o reputacji firmy i pamiętaj o możliwości ujawnienia dodatkowych kosztów. Lista sklepów z ofertami jest stale odświeżana co jakiś czas, około raz na kilka minut.

  • W tej chwili brak ofert dla Błotniki Simpla NEXT V-brake komplet krótki uchwyt. Prosimy o wyrozumiałość, pracujemy nad aktualizacją bazy danych.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Błotniki Simpla NEXT V-brake komplet krótki uchwyt

Inne w kategorii Błotniki rowerowe

Bontrager Przedni błotnik enduro
Bontrager
Bontrager Zestaw błotników ncs
Bontrager
Zestaw błotników Bontrager NCS
Bontrager
Zestaw błotników ncs Bontrager
Bontrager
...