Simpla Błotniki mtb raptor xs sds komplet białe
Simpla Błotniki mtb raptor xs sds komplet białe
Simpla Błotniki mtb raptor xs sds komplet białe

Simpla Błotniki mtb raptor xs sds komplet białe

Ostatnia cena
47,25 zł

Informacje o ofercie

Na chwilę obecną nie jest możliwe odnalezienie w porównywarce BikeTOP ofert dla produktu pod nazwą Simpla Błotniki mtb raptor xs sds komplet białe, który znajduje się w sekcji błotniki rowerowe. Ostatnio zarejestrowana cena wynosiła 47,25 zł i została zanotowana w bazie dnia 08.07.2024. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin BikeTOP wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Błotniki rowerowe

Opis Simpla Błotniki mtb raptor xs sds komplet białe

wyjątkowo uniwersalny komplet błotników rowerowych. Komplet asygnowany do rowerów na kole 26" - 28". Błotniki produkowane z wysokiej jakości sztywnego i solidnego tworzywa nienaturalnego. Przedni błotnik nadaje się jednocześnie do rowerów z amortyzatorem jak i nieelastycznym widelcem.

Błotnik skręca podczas jazdy wraz z kołem, dzięki temu zapewnia słuszną ochronę w trakcie jazdy w każdych warunkach Przednie błotnik możemy zamontować równocześnie do podkowy amortyzatora jak i spodu rury sterowej.

Długi tylny błotnik zagwarantuje maksymalna ochronę zakrywając całe koło. Wersja SDS - tylny błotnik wyekwipowany w wysięgnik zakończony obejmą, którą mocuje się do dołu ramy przy pomocy gumki. Błotnik mocowany jest do ramy w dwóch miejscach co zagwarantuje niezwykłą stabilność podczas jazdy.

kształt tylnego błotnika rewelacyjnie dopasowany jest do koła w wymiarze 26" - 28" W pakiecie części montażowe. - nad wyraz uniwersalny zestaw błotników rowerowych. - zestaw przeznaczony do rowerów na kole 26" - 28".

- Błotniki stworzone z wysokiej jakości sztywnego i solidnego tworzywa sztucznego. - Przedni błotnik nadaje się jednocześnie do rowerów z amortyzatorem jak i niesprężystym widelcem. - Błotnik skręca podczas jazdy wraz z kołem, dzięki temu gwarantuje adekwatną ochronę podczas jazdy w każdych warunkach - Przednie błotnik możemy zamontować równocześnie do podkowy amortyzatora jak i spodu rury sterowej.

- Długi tylny błotnik gwarantuje maksymalna ochronę przykrywając całe koło. - Wersja SDS - tylny błotnik zaopatrzony w wysięgnik zakończony obejmą, którą mocuje się do dołu ramy za pomocą gumki. - Błotnik mocowany jest do ramy w dwóch miejscach co gwarantuje niezwykłą stabilność w trakcie jazdy.

- kształt tylnego błotnika perfekcyjnie przypasowany jest do koła w wymiarze 26" - 28" - W zestawie komponenty montażowe.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Simpla Błotniki mtb raptor xs sds komplet białe
Kategoria Błotniki rowerowe
EAN 5900672428346
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 28.10.2016
Data aktualizacji 08.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii zmian cen pozwala Ci podejmować świadome decyzje zakupowe.

nie udało się nam uzyskać archiwalnych danych cenowych dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o tym produkcie! Twój komentarz może pomóc innym kupującym.

Nie mamy w systemie jeszcze opinii na temat tego produktu. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

Ceny ofert dla Simpla Błotniki mtb raptor xs sds komplet białe Simpla, które są przedstawione poniżej, nie zawierają potencjalnych kosztów przesyłki. Przed dokonaniem wyboru, zorientuj się w reputacji sklepu i nie zapomnij o możliwości ujawnienia dodatkowych kosztów. Katalog ofert jest okresowo odświeżana co jakiś czas, około raz na kilka - kilkanaście minut.

  • Na chwilę obecną nie mamy dostępnych ofert dla Simpla Błotniki mtb raptor xs sds komplet białe. Proszę sprawdź ponownie później.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Simpla Błotniki mtb raptor xs sds komplet białe

Inne w kategorii Błotniki rowerowe

Zestaw błotników Bontrager NCS
Bontrager
Zestaw błotników ncs Bontrager
Bontrager
...