Simpla Błotniki 26"/28" mtb raptor sds drut plast. czarne
Simpla Błotniki 26"/28" mtb raptor sds drut plast. czarne
Simpla Błotniki 26"/28" mtb raptor sds drut plast. czarne

Simpla Błotniki 26"/28" mtb raptor sds drut plast. czarne

Ostatnia cena
51,45 zł

Informacje na temat oferty

Obecnie produkt Simpla Błotniki 26"/28" mtb raptor sds drut plast. czarne z sekcji błotniki rowerowe nie znajduje się w żadnym obserwowanym sklepie. Ostatnia zapamiętana cena produktu to 51,45 zł została zapamiętana 08.05.2024. Sprawdź dostępność produktu w przyszłym terminie.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Błotniki rowerowe

Opis Simpla Błotniki 26"/28" mtb raptor sds drut plast. czarne

Błotniki RAPTOR w wersji SDS (Simpla Design Short) - dla maksimum funkcjonalności. Błotnik drapieżca RAPTOR SDF skonstruowany został z myślą o wszechstronnie rozumianej uniwersalności. Możemy zamontować go jednocześnie do amortyzowanych widelców, montowany jest wówczas na podkowie amortyzatora, jak w dodatku stanie na wysokości zadania przy konwencjonalnych rowerach. Błotnik w trakcie jazdy skręca wraz z kołem, jego płetwa cały czas znajduje się w małej odległości od opony gwarantując stosowną ochronę podczas jazdy w każdym terenie. Błotnik tylny RAPTOR SDS został stworzony na bazie wersji Long, uzupełniając jego perfekcyjne cechy ochronne o możliwość regulacji wysokości mocowania na ramie przy pomocy ruchomego wysięgnika do ramy. Asygnowany jest do kół w rozmiarach 26-28 cali. Błotniki pozostały zaopatrzone w elementy odblaskowe ulepszające widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty. Do błotników można dokupić doceniane mocowanie SPEEDclick z adapterem 1,5" - jako opcja do montażu błotnika w koronę widelca. Specyfikacja Waga: 250g Kolor: Biały, czarny Materiał: Tworzywo sztuczne – PP, PC Mocowanie: Podkowa amortyzatora lub widelec tradycyjny, tylna rama wymiar koła: 26'' - 28'' Uwagi: Uniwersalny komplet błotników

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Simpla Błotniki 26"/28" mtb raptor sds drut plast. czarne
Kategoria Błotniki rowerowe
EAN 5900672428865
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 18.02.2019
Data aktualizacji 08.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwoli Ci podejmować.

Na tę chwilę nie posiadamy danych historycznych dotyczących ceny dla tego produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Powiedz innym, co o nim sądzisz.

Bardzo przepraszamy, ale na chwilę obecną nie mamy zarejestrowanych jeszcze żadnych recenzji o Simpla Błotniki 26"/28" mtb raptor sds drut plast. czarne.

Znalezione oferty

Przedstawione poniżej ceny dla produktu Simpla Błotniki 26"/28" mtb raptor sds drut plast. czarne Simpla nie wliczają w siebie kosztów związanych z przesyłką. Przed dokonaniem wyboru, pozyskaj informacje o renomie sklepu i pamiętaj o możliwości ujawnienia innych kosztów. Katalog ofert jest odświeżana co kilka / kilkanaście minut.

  • Niestety nie mamy w porównywarce ofert dla Simpla Błotniki 26"/28" mtb raptor sds drut plast. czarne. Zachęcamy do regularnego sprawdzania listy ofert.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Simpla Błotniki 26"/28" mtb raptor sds drut plast. czarne

Inne w kategorii Błotniki rowerowe

Bontrager Przedni błotnik enduro
Bontrager
Bontrager Zestaw błotników ncs
Bontrager
Zestaw błotników Bontrager NCS
Bontrager
Zestaw błotników ncs Bontrager
Bontrager
...