Costway Trenażer kolarski rowerowy 26-28'' 100kg
Costway Trenażer kolarski rowerowy 26-28'' 100kg
Costway Trenażer kolarski rowerowy 26-28'' 100kg

Costway Trenażer kolarski rowerowy 26-28'' 100kg

Ostatnia cena
230,00 zł

Informacje na temat oferty

Na tę chwilę nie jest możliwe odnalezienie w systemie BikeTOP ofert dla towatu pod nazwą Costway Trenażer kolarski rowerowy 26-28'' 100kg, który znajduje się w sekcji pozostałe rowery i akcesoria. Ostatnio zarejestrowana cena wynosiła 230,00 zł i została skatalogowana w naszej bazie w dniu 21.05.2024. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej porównywarki wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Pozostałe rowery i akcesoria
  • Costway

Opis Costway Trenażer kolarski rowerowy 26-28'' 100kg

Magnetyczny trenażer kolarski Ciesz się wygodą ćwiczeń bez wychodzenia z domu! Wysokiej jakości materiały - trenażer został tworzony z najwyższej jakości stali, dzięki czemu zagwarantuje niespotykaną trwałość, stabilność i trwałość. Maksymalne obciążenie urządzenia to 100 kg 8-poziomowy system oporu - maszyna działa nad wyraz cicho i płynnie. Zaimplementowany 0-8 poziomowy magnetyczny system oporu jest nieskomplikowany w użyciu. Dzięki załączonemu przewodowi sterującemu, opór trenażera można kontrolować z poziomu kierownicy Składana konstrukcja - dzięki składanej konstrukcji maszynę można prosto przechowywać i przenosić przeciwpoślizgowe podkładki - antypoślizgowe podkładki zapewniają stabilność i bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń Łatwość montażu - trenażer jest niezwykle prosty w montażu, jak i demontażu. Prędki zacisk tylnej osi powoduje, że ustawienie urządzenia zajmuje mniej niż minutę

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Costway Trenażer kolarski rowerowy 26-28'' 100kg
Kategoria Pozostałe rowery i akcesoria
Marka Costway
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 27.02.2024
Data aktualizacji 21.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen pozwala Ci na ocenę wartości towaru w czasie.

Przepraszamy, obecnie nie ma aktualnych informacji o historii cen produktu Costway Trenażer kolarski rowerowy 26-28'' 100kg.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla innych ważna! Dodaj swoją recenzję produktu.

Dla tego produktu nie mamy żadnych recenzji.

Znalezione oferty

Do cen wyświetlonych niżej dla Costway Trenażer kolarski rowerowy 26-28'' 100kg Costway nie doliczono ewentualnych kosztów dostawy. Podczas wyboru miejsca zakupu produktu, zapoznaj się z komentarzami o firmie i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z wysyłką. Co kilka / kilkanaście minut następuje aktualizacja listy ofert.

  • Obecnie brak ofert dla Costway Trenażer kolarski rowerowy 26-28'' 100kg. Prosimy o cierpliwość, pracujemy nad updatem bazy danych.

Produkty powiązane

Domowy trenażer rowerowy
Costway

Inne w kategorii Pozostałe rowery i akcesoria

...