Stahl Wieszak do rowerów i nart
Stahl Wieszak do rowerów i nart
Stahl Wieszak do rowerów i nart

Stahl Wieszak do rowerów i nart

79,98 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma Castorama: 79,98 zł

Przejrzeliśmy wiele sklepów internetowych w systemie aby wyszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Stahl Wieszak do rowerów i nart Stahl z kategorii pozostałe rowery i akcesoria kupisz w cenie 79,98 zł w sklepie Castorama. Wyświetlona cena 79,98 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Pozostałe rowery i akcesoria
 • Stahl

Opis Stahl Wieszak do rowerów i nart

Wieszak do roweru lub nart pozwala na zawieszenie ich na ścianie, dzięki czemu zyskujesz więcej wolnego miejsca w pomieszczeniu. Stworzone z metalu ramiona potężne mocowanie. Montuje się go na śruby – dzięki temu wieszak zapewnia trwałość na obfite obciążenia. Możesz zawiesić na nim rowery z ramą nie tylko kevlarową, ale też stalową czy aluminiową. Wieszak do rowerów i nart zezwala na dużą oszczędność miejsca w pomieszczeniu do przechowywania. Możesz dzięki niemu oszczędzić przestrzeń w garażu lub schowku. Rekomendowany jest także do mieszkań, w których nie ma pomieszczenia gospodarczego – na wieszaku możesz wygodnie umieścić swój jednoślad także w przedpokoju albo pokoju. Wyprodukowany został z metalu i tworzywa sztucznego w kolorach czerwonym i czarnym. Składa się z ramion, na których możesz umieścić rower albo zawiesić narty. Wieszak mocowany jest na wkręty i wytrzymały na duże obciążenia. Wytrzymałe materiały solidność i bezpieczeństwo całej konstrukcji. W naszej ofercie dostępne są także inne wieszaki ścienne albo sufitowe, które poręczne użycie przestrzeni w Twoim domu.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Stahl Wieszak do rowerów i nart
Kategoria Pozostałe rowery i akcesoria
Marka Stahl
EAN 5906711203400
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 79,98 zł
Najwyższa cena 79,98 zł
W bazie od 24.05.2024
Data aktualizacji 16.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Castorama

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen pozwala na podejmowanie świadomych decyzji zakupowych.

Przepraszamy, ale obecnie nie ma aktualnych danych z historią cen Stahl Wieszak do rowerów i nart (Pozostałe rowery i akcesoria).

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym kupującym.

Dla tego produktu nie mamy jeszcze żadnych opinii.

Znalezione oferty

Do cen wyświetlonych poniżej dla Stahl Wieszak do rowerów i nart Stahl nie doliczono ewentualnych kosztów wysyłki. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie zrealizujesz zakup, zorientuj się w ocenie firmy i nie zapomnij o doliczeniu dodatkowych kosztów jeżeli istnieją. Katalog ofert jest odświeżana raz na kilka minut.

 • Stahl Wieszak do rowerów i nart (idź do Castorama)

  Stahl Wieszak do rowerów i nart Sklep on-line
  ★★★★★
  79,98 zł
  Kategoria w sklepie Castorama: Pozostałe rowery i akcesoria Stahl

Produkty powiązane

Inne w kategorii Pozostałe rowery i akcesoria

...