Bontrager Koło szosowe aeolus rsl 37 tlr disc
Bontrager Koło szosowe aeolus rsl 37 tlr disc
Bontrager Koło szosowe aeolus rsl 37 tlr disc
Koła rowerowe Bontrager

Bontrager Koło szosowe aeolus rsl 37 tlr disc

6 299,00 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Goodsport.plw cenie 6 299,00 zł

Przeszukaliśmy wiele sklepów on-line w systemie BikeTOP aby wyszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Bontrager Koło szosowe aeolus rsl 37 tlr disc Bontrager z kategorii koła rowerowe kupisz w cenie 6 299,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Przedstawiona cena 6 299,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Koła rowerowe
 • Bontrager

Opis Bontrager Koło szosowe aeolus rsl 37 tlr disc

istotnie lekkie koło szosowe z włókna węglowego o głębokości 37 mm, które zagwarantuje szybkość i stabilność na podjazdach, kryteriach, klasykach i wielu innych trasach. Najlepsze koło szosowe Szybsze. Lżejsze. Stabilniejsze. Ultralekkie koło Aeolus RSL 37 to najwyższej klasy koło szosowe z włókna węglowego na podjazdy, kryteria i szosowe klasyki. Włókno węglowe OCLV dla poziomu RSL jest lżejsze i mocniejsze, co pozwala stworzyć szybsze, bardziej jednostajne profile obręczy 37 mm, które są lżejsze od płytszych kół i szybsze od głębszych. Niezwykle lekkie piasty z elementami wewnętrznymi DT Swiss 240s i bębenkiem piasty Ratchet EXP 36, by wszystko gładko się kręciło. Wszystkie koła z włókna węglowego Bontrager są objęte dożywotnią gwarancją dla pierwotnego nabywcy, a także uzupełniającą ochroną w ramach programu Carbon Care. Jeżeli uszkodzisz koła w przeciągu dwóch pierwszych lat od zakupu – wymienimy je. To takie proste. Detale produktu Koła RSL z włókna węglowego OCLV są lżejsze i mocniejsze, co pozwala stworzyć szybsze, bardziej jednostajne profile obręczy Zoptymalizowana dla kół RSL głębokość 37 mm gwarantuje wiodącą prędkość, stabilność i wagę Obręcze gotowe do użycia bezdętkowego (TLR) z opaską do obręczy TLR Bontrager, a także taśmami TLR Obręcz z włókna węglowego OCLV o głębokości 37 mm (szerokość zewnętrzna 28 mm), szprychy DT Aerolite 24/24 i nyple DT ProLock Gładko toczący się i wyjątkowo lekki mechanizm DT Swiss 240s z systemem Ratchet EXP z 36 punktami zazębienia Zgodne z napędami Shimano 10/11/12-biegowymi, bębenkami SRAM 10/11, wersja 12-rzędowa XDR przystępna oddzielnie Piasty pod tarcze Centerlock z osią przelotową 12 mm z przodu i z tyłu, przystępne zaślepki dla osi z zaciskiem QR W pakiecie taśma do obręczy TLR, wentyl TLR i tradycyjna opaska do obręczy Specyfikacja techniczna Bębenek: Shimano/SRAM Road 9/10/11-speed Średnica: 700C typ: Tubeless Ready (TLR)/clincher Kompatybilność kasety: Tył: Shimano/SRAM szosowe 9/10/11-rzędowe Szerokość piasty: Przód: 100 mm, Tył: 135/142 mm Otwory: 24 Cieniowanie: 14/17/14 Przekrój poprzeczny: Eliptyczny wariant mocowania tarczy: Tarcza Centerlock Załącznik: Oś przelotowa typ blokowania nypli: Ze stopu, samoblokujące Wentyl: Presta Materiał – Obręcz Karbonowe Masa: Przód: 600g, Tył: 725g

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Bontrager Koło szosowe aeolus rsl 37 tlr disc
Kategoria Koła rowerowe
Marka Bontrager
EAN 7613052272009
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 6 299,00 zł
Najwyższa cena 6 299,00 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 22.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala na obserwację wartości towaru w czasie.

nie udało się nam zebrać historycznych informacji cenowych dla produktu Bontrager Koło szosowe aeolus rsl 37 tlr disc. Spróbuj proszę ponownie później.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla nas bardzo istotna! Wyślij recenzję produktu.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Bontrager Koło szosowe aeolus rsl 37 tlr disc. Pomóż innym osobom i podziel się swoją opinią na temat produktu.

Znalezione oferty

Ewentualne koszty dostawy dla Bontrager Koło szosowe aeolus rsl 37 tlr disc Bontrager nie zostały uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Przed wyborem miejsca zakupu, zapoznaj się z renomą firmy i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z wysyłką. Odświeżanie katalogu sklepów następuje co kilka - kilkanaście minut.

 • Bontrager Koło szosowe aeolus rsl 37 tlr disc (oferta z Goodsport.pl)

  Bontrager Koło szosowe aeolus rsl 37 tlr disc Sklep on-line
  ★★★★★
  6 299,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Koła rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Koło MTB Bontrager Line DH 30 TLR 29
Bontrager
Koło szosowe Aeolus Pro 37V Disc TLR
Bontrager

Inne w kategorii Koła rowerowe

...