Bontrager Koło szosowe aeolus pro 51 tlr disc
Bontrager Koło szosowe aeolus pro 51 tlr disc
Bontrager Koło szosowe aeolus pro 51 tlr disc
Koła rowerowe Bontrager

Bontrager Koło szosowe aeolus pro 51 tlr disc

3 459,00 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę ma Goodsport.pl: 3 459,00 zł

Przeszukaliśmy bazę sklepów internetowych w bazie danych BikeTOP aby odnaleźć najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Bontrager Koło szosowe aeolus pro 51 tlr disc Bontrager z kategorii koła rowerowe kupisz w cenie 3 459,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Pokazana kwota 3 459,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Koła rowerowe
 • Bontrager

Opis Bontrager Koło szosowe aeolus pro 51 tlr disc

Koła z włókna węglowego o głębokości 51 mm łączą nasz najnowszy profil obręczy z ceną na poziomie gamy Pro, co razem przekłada się na proste polepszenie prędkości, wagi i stabilności. Szybkie i lekkie Wszechstronne koła Aeolus Pro 51 wyposażone w obręcze o najnowszym profilu Aeolus gwarantujące niesłychaną szybkość i stabilność w cenach składników z gamy Pro. Wytrzymałe i lekkie włókno węglowe OCLV z gamy Pro gwarantuje profilom obręczy większą szybkość i stabilność. Te obręcze dopasowane do użycia bezdętkowego znamionują się rozszerzoną szerokością wewnętrzną wynoszącą 23 mm, zniżającą opory i zwiększającą ponadto zyski prędkości. Piasty o wyjątkowo gładkim toczeniu DT Swiss 350 zapewniają wyjątkowo szybką i dynamiczną jazdę. Wszystkie koła z włókna węglowego Bontrager są objęte dożywotnią gwarancją dla pierwotnego nabywcy i dopełniającą ochroną w ramach programu Carbon Care. Jeżeli uszkodzisz konstrukcję kół w przeciągu dwóch pierwszych lat od zakupu – wymienimy je. To takie proste. Szczegóły towaru Włókno węglowe Pro OCLV oferuje optymalne połączenie niskiej masy, wytrzymałości i trwałości. Obręcz o głębokości 51 mm zaprojektowana w technologii modelowania 3D jest modelem oferującym największą prędkość i stabilność spośród przystępnych rozwiązań. Wewnętrzna szerokość wynosząca 23 mm w sprawdzony sposób zapewnia płynniejszą jazdę z mniejszymi oporami, zapewniając pokaźniejszą prędkość koła i systemu opony. Obręcze dostosowane do wykorzystania bezdętkowego (TLR) zezwalają na szybką zmianę na system bezdętkowy. Obręcz z włókna węglowego OCLV o głębokości 51 mm (szerokość zewnętrzna 31 mm i wewnętrzna 23 mm), szprychy DT Aerolite 24/24 i nyple blokujące DT Pro Piasty Swiss 350, bezawaryjne i o gładkim toczeniu z 18-wypustowym mocowaniem, bębenkami piasty SRAM/Shimano 10/11-rzędowymi, przystępne 12-rzędowe Piasty pod tarcze Centerlock z osią przelotową 12 mm z przodu i z tyłu, dostępne zaślepki dla osi QR W komplecie taśma do obręczy TLR, wentyl TLR i tradycyjna opaska do obręczy Specyfikacja techniczna Średnica: 700C typ: Tubeless Ready (TLR)/clincher Kompatybilność kasety: Shimano/SRAM szosowe 10/11-rzędowe Szerokość piasty: Przód: 100 mm Tył: 142 mm Otwory: 24 Cieniowanie: 14/17/14 Przekrój poprzeczny: Eliptyczny rodzaj mocowania tarczy: Tarcza Centerlock Załącznik: Oś przelotowa wariant blokowania nypli: Ze stopu, samoblokujące Wentyl: Presta Materiał – Obręcz Karbonowa Masa: Przód: 725g, Tył: 865g

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Bontrager Koło szosowe aeolus pro 51 tlr disc
Kategoria Koła rowerowe
Marka Bontrager
EAN 7613052337371
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 3 459,00 zł
Najwyższa cena 3 459,00 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 22.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcja śledzenia historii cen pozwala użytkownikowi na analizę wartości produktu w czasie.

Przepraszamy, ale na chwilę obecną nie ma dostępnych informacji na temat historii cen produktu.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Nie mamy w bazie jeszcze opinii na temat Bontrager Koło szosowe aeolus pro 51 tlr disc. Może chciałbyś dodać pierwszą opinię?

Znalezione oferty

Ewentualne koszty przesyłki dla Bontrager Koło szosowe aeolus pro 51 tlr disc Bontrager nie zostały uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Lista sklepów z ofertami jest stale odświeżana co jakiś czas, około raz na kilkanaście minut.

 • Bontrager Koło szosowe aeolus pro 51 tlr disc (idź do Goodsport.pl)

  Bontrager Koło szosowe aeolus pro 51 tlr disc Sklep on-line
  ★★★★★
  3 459,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Koła rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Koło MTB Bontrager Line DH 30 TLR 29
Bontrager
Koło szosowe Aeolus Pro 37V Disc TLR
Bontrager

Inne w kategorii Koła rowerowe

...