Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 37 TLR Disc
Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 37 TLR Disc
Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 37 TLR Disc
Koła rowerowe Bontrager

Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 37 TLR Disc

5 199,00 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma Goodsport.pl: 5 199,00 zł

Przeszukaliśmy bazę internetowych sklepów w bazie BikeTOP aby odnaleźć najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 37 TLR Disc Bontrager z kategorii koła rowerowe kupisz w cenie 5 199,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Przedstawiona cena 5 199,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Koła rowerowe
 • Bontrager

Opis Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 37 TLR Disc

nad wyraz lekkie koło szosowe z włókna węglowego o głębokości 37 mm, które gwarantuje szybkość i stabilność na podjazdach, kryteriach, klasykach i wielu innych trasach. Najlepsze koło szosowe Szybsze. Lżejsze. Jednostajniejsze. Ultralekkie koło Aeolus RSL 37 to najwyższej klasy koło szosowe z włókna węglowego na podjazdy, kryteria i szosowe klasyki. Włókno węglowe OCLV dla poziomu RSL jest lżejsze i mocniejsze, co pozwala stworzyć szybsze, bardziej zrównoważone profile obręczy 37 mm, które są lżejsze od płytszych kół i szybsze od głębszych. Stanowczo lekkie piasty z elementami wewnętrznymi DT Swiss 240s i bębenkiem piasty Ratchet EXP 36, żeby wszystko gładko się kręciło. Wszystkie koła z włókna węglowego Bontrager są objęte dożywotnią gwarancją dla pierwotnego nabywcy oraz dopełniającą ochroną w ramach programu Carbon Care. Jeżeli uszkodzisz koła w przeciągu dwóch pierwszych lat od zakupu – wymienimy je. To takie proste. Detale towaru Koła RSL z włókna węglowego OCLV są lżejsze i mocniejsze, co pozwala stworzyć szybsze, bardziej jednostajne profile obręczy Zoptymalizowana dla kół RSL głębokość 37 mm gwarantuje wiodącą prędkość, stabilność i wagę Obręcze gotowe do zastosowania bezdętkowego (TLR) z opaską do obręczy TLR Bontrager, a także taśmami TLR Obręcz z włókna węglowego OCLV o głębokości 37 mm (szerokość zewnętrzna 28 mm), szprychy DT Aerolite 24/24 i nyple DT ProLock Gładko toczący się i wyjątkowo lekki mechanizm DT Swiss 240s z systemem Ratchet EXP z 36 punktami zazębienia Zgodne z napędami Shimano 10/11/12-biegowymi, bębenkami SRAM 10/11, wersja 12-rzędowa XDR przystępna oddzielnie Piasty pod tarcze Centerlock z osią przelotową 12 mm z przodu i z tyłu, przystępne zaślepki dla osi z zaciskiem QR W zestawie taśma do obręczy TLR, wentyl TLR i klasyczna opaska do obręczy Specyfikacja techniczna Bębenek: Shimano/SRAM Road 9/10/11-speed Średnica: 700C typ: Tubeless Ready (TLR)/clincher Kompatybilność kasety: Tył: Shimano/SRAM szosowe 9/10/11-rzędowe Szerokość piasty: Przód: 100 mm, Tył: 135/142 mm Otwory: 24 Cieniowanie: 14/17/14 Przekrój poprzeczny: Eliptyczny typ mocowania tarczy: Tarcza Centerlock Załącznik: Oś przelotowa rodzaj blokowania nypli: Ze stopu, samoblokujące Wentyl: Presta Materiał – Obręcz Karbonowe Masa: Przód: 600g, Tył: 725g

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 37 TLR Disc
Kategoria Koła rowerowe
Marka Bontrager
EAN 7613052271996
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 5 199,00 zł
Najwyższa cena 5 199,00 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 22.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen pozwala na podejmowanie świadomych decyzji zakupowych.

nie udało się nam zebrać archiwalnych informacji na temat cen dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym kupującym.

Na chwilę obecną brak recenzji tego produktu. bądź pierwszą osobą, która dodaje opinię!

Znalezione oferty

Ewentualne koszty dostawy dla Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 37 TLR Disc Bontrager nie są uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Przed wyborem sklepu, uzyskaj informacje o prestiżu firmy i nie zapomnij o możliwości pojawienia się dodatkowych kosztów. Lista propozycji cenowych jest odświeżana raz na kilkanaście minut.

 • Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 37 TLR Disc (oferta z Goodsport.pl)

  Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 37 TLR Disc Sklep on-line
  ★★★★★
  5 199,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Koła rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Koło MTB Bontrager Line DH 30 TLR 29
Bontrager
Koło szosowe Aeolus Pro 37V Disc TLR
Bontrager

Inne w kategorii Koła rowerowe

...