Wieszak rowerowy, 5 miejsc
Wieszak rowerowy, 5 miejsc
Wieszak rowerowy, 5 miejsc
Pozostałe rowery B2B Partner

Wieszak rowerowy, 5 miejsc

296,43 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował B2B Partner: 296,43 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów internetowych w systemie aby odszukać najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Wieszak rowerowy, 5 miejsc B2B Partner z kategorii pozostałe rowery kupisz w cenie 296,43 zł w sklepie B2B Partner. Wyświetlona cena 296,43 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Pozostałe rowery
 • B2B Partner

Opis Wieszak rowerowy, 5 miejsc

Ten stalowy wieszak na rowery jest wyśmienitym rozwiązaniem dla osób poszukujących użytecznego i oszczędzającego miejsce sposobu przechowywania rowerów. Ten wieszak na rowery zagwarantuje do 5 pozycji do umieszczenia rowerów na ścianie, oszczędzając miejsce na podłodze. Jest to znakomite rozwiązanie do garaży lub mieszkań, gdzie przestrzeń jest nad wyraz ograniczona.

wymiary bagażnika wynoszą 1250 x 205 x 750 mm, dzięki czemu bagażnik jest wystarczająco wielki, żeby pomieścić do 5 rowerów. Wieszak tworzony jest z wysokiej jakości stali, która gwarantuje wytrzymałość i stabilność. Na dodatek uchwyt ma nośność do 30 kg, dzięki temu można na nim z łatwością umieścić choćby cięższe rowery.

W komplecie znajduje się także materiał kotwiczący. Stojak jest przystępny w wykończeniu czerwoną farbą proszkową, która zapewnia odpowiednią ochronę powierzchni. Do wieszaka można dodać półkę,użyć przestrzeń nad wieszakiem.

kompletna waga uchwytu rowerowego wynosi zaledwie 4,7 kg, dzięki czemu można go z łatwością zamontować na ścianie. Ten bagażnik rowerowy to użyteczne akcesorium dla każdego rowerzysty, który chce zaoszczędzić miejsce i bezpiecznie przechowywać swoje rowery.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Wieszak rowerowy, 5 miejsc
Kategoria Pozostałe rowery
Marka B2B Partner
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 296,43 zł
Najwyższa cena 296,43 zł
W bazie od 13.02.2019
Data aktualizacji 24.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu B2B Partner

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen pozwala na obserwację wartości produktu na przestrzeni czasu.

Przepraszamy, na chwilę obecną nie ma dostępnych danych na temat historii cen produktu.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla innych ważna! Wyślij recenzję tego produktu.

Obecnie nie ma opinii dotyczących tego produktu. Pomóż innym klientom i podziel się swoimi przemyśleniami na temat produktu.

Znalezione oferty

Wskazane poniżej ceny dla Wieszak rowerowy, 5 miejsc B2B Partner nie wliczają w siebie ewentualnych kosztów związanych z przesyłką. Przed dokonaniem wyboru, pozyskaj informacje o renomie firmy i nie zapomnij o możliwości doliczenia kosztów powiązanych z dostawą. Aktualizacja katalogu propozycji następuje co kilka minut.

 • Wieszak rowerowy, 5 miejsc (idź do B2B Partner)

  Wieszak rowerowy, 5 miejsc Sklep on-line
  ★★★★★
  296,43 zł
  Kategoria w sklepie B2B Partner: Pozostałe rowery B2B Partner

Produkty powiązane

Wieszak rowerowy, 5 miejsc
B2B Partner

Inne w kategorii Pozostałe rowery

...