Rower Prox
Rower Prox
Rower Prox

Rower Prox

5 000,00 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował Goodsport.plw cenie 5 000,00 zł

Przeszukaliśmy bazę sklepów internetowych w systemie aby odnaleźć najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Rower Prox z kategorii pozostałe rowery kupisz w cenie 5 000,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Wyświetlona wota 5 000,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Pozostałe rowery

Opis Rower Prox

Rower Prox główne parametry: Silnik elektryczny: Prox oferuje rowery z silnikami co gwarantuje konkretne i skuteczne wsparcie podczas jazdy. Bateria: Baterie Prox są wytrzymałe i sprawne, proponując od 30 do 100 km zasięgu na jednym ładowaniu. Regulacja prędkości: Rowery Prox są wyekwipowane w inteligentny system regulacji szybkości, umożliwiający proste i wygodne regulowanie szybkości do własnych potrzeb. Hamulce: Rowery Prox są wyekwipowane w wysokiej jakości hamulce tarczowe, gwarantujące bezpieczeństwo i produktywność w trakcie jazdy. Wyposażenie: Rowery Prox proponują szereg funkcjonalnych dodatków, takich jak światła, błotniki, kosz na bagaż itp. Wzornictwo: Rowery Prox są stylowe i progresywne, dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Waga: Prox oferuje lekkie i zwinnie rowery, łatwe do przemieszczania i składania. Wsparcie: Prox proponuje wsparcie technologiczne i serwisowe, umożliwiając szybką i sprawną naprawę w razie potrzeby.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Rower Prox
Kategoria Pozostałe rowery
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 5 000,00 zł
Najwyższa cena 5 000,00 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 15.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen pozwala na podejmowanie przemyślanych decyzji o zakupie.

Na chwilę obecną nie posiadamy historycznych danych dotyczących cen dla produktu Rower Prox. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Nabyłeś ten produkt? Daj znać innym, co o nim myślisz.

Nie znaleźliśmy w bazie żadnych opinii dla tego produktu. Niech Twoja recenzja będzie pierwszą!

Znalezione oferty

Ceny ofert dla Rower Prox , które są przedstawione poniżej, nie obejmują ewentualnych kosztów dostawy. Przy wyborze miejsca w którym kupisz produkt, zapoznaj się z oponiami o sklepie i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z przesyłką. Odświeżanie katalogu sklepów ma miejsce co kilka / kilkanaście minut.

 • Rower Prox (idź do Goodsport.pl)

  Rower Prox Sklep on-line
  ★★★★★
  5 000,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Pozostałe rowery

Produkty powiązane

Rower Prox
5 000,00 zł

Rower Prox

Inne w kategorii Pozostałe rowery

Wieszak rowerowy, 5 miejsc
B2B Partner
...