Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg
Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg
Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg

Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg

511,00 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Costway: 511,00 zł

Przeszukaliśmy całą bazę internetowych sklepów w naszej bazie aby wyszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg Costway z kategorii przyczepki rowerowe kupisz w cenie 511,00 zł w sklepie Costway. Pokazana kwota 511,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Przyczepki rowerowe
 • Costway

Opis Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg

Nasza przyczepka rowerowa dla zwierząt mierzy 77,5 x 40,5 x 67 cm (szer. X głęb. X wys.) i ma udźwig do 40 kg, pasuje do transportu śladowych i przeciętnych zwierząt. Produkowana z trwałej dzianiny Oxford i z mocną stalową ramą, przyczepka będzie Ci służyć poprzez sporo lat. Dla obszerniejszego bezpieczeństwa wyposażona jest w czerwoną flagę ostrzegawczą i 8 odblasków udoskonalających widoczność, a także w pokrowiec ochronny. Dzięki 2 wejściom, szeroko otwieranemu kapturowi i 2 siatkowym oknom, Twój zwierzak może cieszyć się ciągłą cyrkulacją powietrza i piękną scenerią w trakcie podróży. (Uwaga: Przed zakupem proszę zmierzyć długość, wysokość ramion i wagę swego pupila). Znakomita przyczepka dla zwierząt: To idealny i bezpieczny sposób na zabranie swego futrzanego przyjaciela w podróż, na piknik albo do supermarketu. JeJ udźwig wynosi do 40 kg i jest optymalna dla minimalnych i przeciętnych psów, a także kotów. Trwały materiał i solidna budowa: produkowana jest z wytrzymałej i trwałej dzianiny Oxford, żeby wytrzymać niełatwe warunki atmosferyczne. W komplecie znajduje się w dodatku krystaliczny pokrowiec ochronny, który uniemożliwia zamoczeniu zwierząt w trakcie deszczu. Ponadto wspierany jest poprzez konkretną stalową ramę dla dopełniającej stabilności. Bezpieczna kompozycja: Przyczepa została zaprojektowana z czerwoną flagą ostrzegawczą i 8 odblaskami w jaskrawych kolorach, które udoskonalają widoczność w trakcie nocnych wycieczek. Wnętrze wyekwipowane jest na dodatek w klamrę do połączenia ze smyczą psa, aby zapobiec jego wyskoczeniu. Dobra wentylacja: znaczny szyberdach i 2 okna z siatki, prawidłową wentylację, która pozwoli Twojemu pupilowi radować się świeżym powietrzem oraz widokiem. Przystępna instalacja i składana budowa: Przyczepkę można prosto przymocować do roweru za pomocą komfortowego złącza. Jest w dodatku zaopatrzona w dwie wielkie opony 50 cm, które zapewniają płynną jazdę, odpowiednią dla wszystkich rodzajów dróg. Atrybuty: produkowana z dzianiny premium oxford i siatki Stalowa rama dla pokaźniejszego wsparcia i wytrzymałości Czerwona flaga ostrzegawcza i 8 reflektorów dla powiększenia bezpieczeństwa Klamra w kształcie litery D do mocowania smyczy psa. Przezroczysta pokrywa ulepszająca wentylację i ochronę. Spory otwierany daszek Okna i drzwi z siatki 2 obfite drzwi z siatki z zawiasami do wchodzenia i wychodzenia z przyczepy pasuje do większości rowerów szybki montaż i wygodny transport zawiera: 1 x przyczepka rowerowa dla zwierząt 1 x instrukcja

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg
Kategoria Przyczepki rowerowe
Marka Costway
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 511,00 zł
Najwyższa cena 511,00 zł
W bazie od 16.02.2024
Data aktualizacji 24.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Costway

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen pozwala użytkownikowi na obserwację wartości produktu w czasie.

Przepraszamy, ale na chwilę obecną brak dostępnych informacji na temat historii cen Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg (Przyczepki rowerowe).

Recenzje / opinie

Masz ten produkt? Daj nam znać, co o nim sądzisz.

Nie znaleźliśmy żadnych opinii dla tego produktu. Niech Twoja recenzja będzie pierwszą!

Znalezione oferty

W cenach ofert dla Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg Costway, zaprezentowanych na poniższej liście, nie uwzględniono możliwych kosztów dostarczenia towaru. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie dokonasz transakcji, zorientuj się w ocenach sklepu i dodaj do ceny możliwy koszt dostawy. Lista ofert jest regularnie aktualizowana, co kilka / kilkanaście minut.

 • Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg (w sklepie Costway)

  Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg Sklep on-line
  ★★★★★
  511,00 zł
  Kategoria w sklepie Costway: Przyczepki rowerowe Costway

Produkty powiązane

Inne w kategorii Przyczepki rowerowe

...