Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg
Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg
Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg

Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg

495,00 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Costway: 495,00 zł

Przejrzeliśmy wiele e-sklepów w bazie BikeTOP aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg Costway z kategorii przyczepki rowerowe kupisz w cenie 495,00 zł w sklepie Costway. Wyświetlona wota 495,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Przyczepki rowerowe
 • Costway

Opis Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg

Nasza przyczepka rowerowa dla zwierząt mierzy 77,5 x 40,5 x 67 cm i ma udźwig do 40 kg, pasuje do transportu niewiele znaczących i przeciętnych zwierząt. Tworzona z trwałej dzianiny Oxford i z konkretną stalową ramą, przyczepka będzie Ci służyć przez sporo lat. Dla pokaźniejszego bezpieczeństwa zaopatrzona jest w czerwoną flagę ostrzegawczą i 8 odblasków poprawiających widoczność, a także w pokrowiec ochronny. Dzięki 2 wejściom, szeroko otwieranemu kapturowi i 2 siatkowym oknom, Twój zwierzak może radować się ciągłą cyrkulacją powietrza i piękną scenerią podczas podróży. (Uwaga: Przed zakupem proszę zmierzyć długość, wysokość ramion i wagę swojego pupila). Rewelacyjna przyczepka dla zwierząt: To idealny i bezpieczny sposób na zabranie swego futrzanego przyjaciela w podróż, na piknik lub do supermarketu. Jej udźwig wynosi do 40 kg i jest trafna dla niedużych i średnich psów oraz kotów. Trwały materiał i potężna kompozycja: wyprodukowana jest z wytrzymałej i trwałej tkaniny Oxford, żeby wytrzymać niełatwe warunki atmosferyczne. W pakiecie znajduje się też transparentny pokrowiec ochronny, który uniemożliwia zamoczeniu zwierząt w trakcie deszczu. Na dodatek wspierany jest przez mocną stalową ramę dla uzupełniającej stabilności. Bezpieczna budowa: Przyczepa została zaprojektowana z czerwoną flagą ostrzegawczą i 8 odblaskami w jaskrawych kolorach, które poprawiają widoczność w trakcie nocnych wycieczek. Wnętrze wyekwipowane jest na dodatek w klamrę do połączenia ze smyczą psa, by zapobiec jego wyskoczeniu. Dobra wentylacja: znaczny szyberdach i 2 okna z siatki, dobrą wentylację, która pozwoli Twojemu pupilowi cieszyć się świeżym powietrzem oraz widokiem. Nieskomplikowana instalacja i składana budowa: Przyczepkę można z łatwością przymocować do roweru przy pomocy wygodnego złącza. Jest także wyekwipowana w dwie znaczne opony 50 cm, które gwarantują płynną jazdę, odpowiednią dla wszystkich rodzajów dróg. Cechy: stworzona z dzianiny premium oxford i siatki Stalowa rama dla większego wsparcia i wytrzymałości Czerwona flaga ostrzegawcza i 8 reflektorów dla powiększenia bezpieczeństwa Klamra w kształcie litery D do mocowania smyczy psa. Transparentna pokrywa poprawiająca wentylację i ochronę. Spory otwierany daszek Okna i drzwi z siatki 2 duże drzwi z siatki z zawiasami do wchodzenia i wychodzenia z przyczepy pasuje do większości rowerów prędki montaż i komfortowy transport posiada: 1 x przyczepka rowerowa dla zwierząt 1 x instrukcja

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg
Kategoria Przyczepki rowerowe
Marka Costway
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 495,00 zł
Najwyższa cena 495,00 zł
W bazie od 16.02.2024
Data aktualizacji 22.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Costway

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen daje możliwość podejmowania przemyślanych decyzji o zakupie.

Nie udało się pobrać historycznych danych na temat cen dla produktu Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg. Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Daj znać innym, co o nim sądzisz.

Dla Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg nie zarejstrowaliśmy żadnych opinii.

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych niżej ofert dla Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg Costway nie zawierają w sobie ewentualnych kosztów wysyłki Zanim zdecydujesz, gdzie dokonać zakupu, zapoznaj się z opiniami na temat firmy i zapoznaj sie z warunkami dostawy. Odświeżanie katalogu sklepów następuje co kilka / kilkanaście minut.

 • Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg (w sklepie Costway)

  Przyczepka rowerowa dla zwierząt do 40kg Sklep on-line
  ★★★★★
  495,00 zł
  Kategoria w sklepie Costway: Przyczepki rowerowe Costway

Produkty powiązane

Inne w kategorii Przyczepki rowerowe

...