Rocday Spodenki rowerowe roc melanż
Rocday Spodenki rowerowe roc melanż
Rocday Spodenki rowerowe roc melanż

Rocday Spodenki rowerowe roc melanż

329,00 zł

Promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Goodsport.pl: 329,00 zł

Przejrzeliśmy wiele internetowych sklepów w naszej bazie danych aby wyszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Rocday Spodenki rowerowe roc melanż Rocday z kategorii odzież i obuwie kupisz w cenie 329,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Kwota 329,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Odzież i obuwie
 • Rocday
 • spodenki

Opis Rocday Spodenki rowerowe roc melanż

elastyczne szorty zaprojektowane do jazdy enduro i all mountain na nieprzystępnych górskich szlakach. Najlepiej sprawdzą się w tereniedobrze możesz je założyć idąc na spacer z psem albo na szybki obiad do lokalnej pizzerii. Nowy, jeszcze bardziej wytrzymały materiał na bazie nylonu - użycie specjalnej kombinacji włókien nylonowych i poliestrowych gwarantuje wysoką odporność tkaniny, zapobiegając jej uszkodzeniom. Przyjazna dla środowiska warstwa DWR wolna od PFC - te szorty nie wchłaniają wody, zachowując oddychalność, choćby podczas jazdy w nieprzystępnych warunkach. Regulacja pasa przy pomocy dwóch strapów mocowanych na rzep. Znaczna powierzchnia rzepa uniemożliwia odczepianiu lub luzowaniu się strapów choćby po wielu godzinach jazdy. Regulacja dolnej części nogawki za pomocą strapów mocowanych na rzep - dostosuj szerokość do swego ochraniacza lub opnij ściślej wokół nogi w trakcie jazdy w chłodniejsze dni. Głębokie kieszenie spinane na wodoodporne zamki. Profil kieszeni utrzymuje jej zawartość w jednym miejscu nie utrudniając pedałowania. Lekko przedłużony profil nogawki zaprojektowany do używania z ochraniaczami lub bez. Haczyk do suszenia lub powieszenia spodenek.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Rocday Spodenki rowerowe roc melanż
Kategoria Odzież i obuwie
Marka Rocday
Rodzaj spodenki
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 329,00 zł
Najwyższa cena 329,00 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 24.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen pozwala na podejmowanie mądrych decyzji o zakupie.

Na tę chwilę nie mamy danych archiwalnych cenowych dla produktu Rocday Spodenki rowerowe roc melanż. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o tym produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Nie mamy w bazie jeszcze opinii na temat tego produktu. Czy chciałbyś dodać pierwszą opinię?

Znalezione oferty

Ewentualne koszty dostawy dla Rocday Spodenki rowerowe roc melanż Rocday nie zostały wkalkulowane w ceny prezentowanych poniżej ofert. Przed zakupem, pozyskaj informacje o reputacji firmy i pamiętaj o możliwości pojawienia się kosztów zwiążanych z przesyłką. Odświeżanie katalogu sklepów z ofertami ma miejsce co kilka - kilkanaście minut.

 • Rocday Spodenki rowerowe roc melanż (w sklepie Goodsport.pl)

  Rocday Spodenki rowerowe roc melanż Sklep on-line
  ★★★★★
  329,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Odzież i obuwie Rocday

Produkty powiązane

Inne w kategorii Odzież i obuwie

...