Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem i kieszeniami zapewniające mocne wsparcie 20 cm Nike Go - Czerń
Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem i kieszeniami zapewniające mocne wsparcie 20 cm Nike Go - Czerń
Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem i kieszeniami zapewniające mocne wsparcie 20 cm Nike Go - Czerń

Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem i kieszeniami zapewniające mocne wsparcie 20 cm Nike Go - Czerń

349,99 zł

Okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma Sklep Nikew cenie 349,99 zł

Przeszukaliśmy bazę internetowych sklepów w bazie danych aby odnaleźć najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie. Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem i kieszeniami zapewniające mocne wsparcie 20 cm Nike Go - Czerń Nike z kategorii odzież i obuwie kupisz w cenie 349,99 zł w sklepie Sklep Nike. Pokazana cena 349,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Odzież i obuwie
 • Nike
 • spodenki
 • dla kobiety

Opis Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem i kieszeniami zapewniające mocne wsparcie 20 cm Nike Go - Czerń

Daj z siebie wszystko w naszych spodenkach Nike Go zapewniających znakomity balans wsparcia i wygody. Legginsy sprawdzają się podczas przysiadów i najbardziej intensywnych treningów. Gładki materiał InfinaLock o przeciętnej grubości zagwarantuje uczucie kompresji i wsparcia w trafnych miejscach.

Liczne kieszenie umożliwiają przechowywanie wszystkich potrzebnych rzeczy, czy to na siłownię, czy na biegi przełajowe, czy do ćwiczeń na macie. Nad wyraz znaczny pas:niezwykle obszerny pas ogranicza zwijanie, szczypanie i ślizganie, a także znakomicie utrzymuje się na miejscu i wygładza talię.,Aż 6 kieszeni:Wszystkie potrzebne przedmioty przechowasz w dwóch upraszczających dostęp ukośnych kieszeniach bocznych, trzech kieszeniach wpuszczanych z tyłu pasa i kieszeni zapinanej na zamek na udzie.

Pomieszczą wszystko, od kluczy, poprzez telefon, po balsam do ust i nie tylko. Więcej zalet:technika Nike Dri-FIT odprowadza ze skóry wilgoć i pozwala na jej prędkie odparowanie, co zagwarantuje uczucie suchości i wygodę.Wewnętrzny sznurek w pasie pozwala na regulację dobrania podczas aktywności.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem i kieszeniami zapewniające mocne wsparcie 20 cm Nike Go - Czerń
Kategoria Odzież i obuwie
Marka Nike
Rodzaj spodenki
Dla kogo dla kobiety
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 349,99 zł
Najwyższa cena 349,99 zł
W bazie od 13.10.2022
Data aktualizacji 18.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Sklep Nike

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen pozwala na podejmowanie mądrych decyzji zakupowych.

Bardzo nam przykro, obecnie brak aktualnych danych o historii cen Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem i kieszeniami zapewniające mocne wsparcie 20 cm Nike Go - Czerń (Odzież i obuwie).

Recenzje / opinie

Nabyłeś ten produkt? Daj znać innym, co o nim myślisz.

Jeszcze nikt nie ocenił Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem i kieszeniami zapewniające mocne wsparcie 20 cm Nike Go - Czerń. Nie czekaj, bBądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty

Do cen pokazanych poniżej dla Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem i kieszeniami zapewniające mocne wsparcie 20 cm Nike Go - Czerń Nike nie doliczono ewentualnych kosztów wysyłki. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Lista ofert jest okresowo uaktualniana co jakiś czas, około raz na kilka - kilkanaście minut.

 • Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem i kieszeniami zapewniające mocne wsparcie 20 cm Nike Go - Czerń (oferta z Sklep Nike)

  Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem i kieszeniami zapewniające mocne wsparcie 20 cm Nike Go - Czerń Sklep on-line
  ★★★★★
  349,99 zł
  Kategoria w sklepie Sklep Nike: Odzież i obuwie Nike

Produkty powiązane

Inne w kategorii Odzież i obuwie

...