Rękawiczki rowerowe unisex solstice gel Trek
Rękawiczki rowerowe unisex solstice gel Trek
Rękawiczki rowerowe unisex solstice gel Trek

Rękawiczki rowerowe unisex solstice gel Trek

101,15 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma Goodsport.pl: 101,15 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość sklepów on-line w naszym systemie aby wyszukać najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Rękawiczki rowerowe unisex solstice gel Trek Trek z kategorii odzież i obuwie kupisz w cenie 101,15 zł w sklepie Goodsport.pl. Wyświetlona cena 101,15 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Odzież i obuwie
 • Trek
 • rękawiczki
 • unisex

Opis Rękawiczki rowerowe unisex solstice gel Trek

Wyjątkowo wygodne rękawiczki rowerowe unisex z wkładkami żelowymi zoptymalizowane do odpowiedniego rozkładu nacisku. Komfort na sporo kilometrów Rękawiczki rowerowe Trek Solstice Gel umożliwiają pokonywanie większych odległości dzięki długofalowemu komfortowi wkładek żelowych. W tych rękawiczkach rowerowych z wkładkami żelowymi wykorzystano strategicznie wymodelowane i rozmieszczone podkładki silikonowe, aby zapewnić pochłanianie wstrząsów. Dzięki czemu ręce tak szybko się nie męczą. Szczegóły artykułu Wkładki wypełnione żelem silikonowym zaprojektowane specjalnie pod kątem komfortu i ograniczenia wstrząsów Zoptymalizowana gęstość wkładek pozwala na trafny rozkład nacisku dokładnie według potrzeb Oryginalna kompozycja wkładek ogranicza obciążenie, ulepszoną przyczepność do roweru Część rękawiczki na wewnętrzną część dłoni, którą stworzono z materiału imitującego zamsz, zagwarantuje dużą odporność i odpowiednią teksturę dla zachowania przyczepności Przemyślane rozwiązanie do ściągania na palcu środkowym i serdecznym ułatwia ściąganie rękawiczki Na kciuku materiał absorbujący wilgoć do wycierania nosa Miękki materiał na wierzchu dłoni wyprodukowany w 100% z tworzyw z recyklingu Zapięcie na rzepy gwarantuje bezpieczne regulowane dopasowanie Specyfikacja techniczna Płeć: Dla panów typ: Z wyściółką Zawartość włókna wierzchu: Parte anteriore del palmo: 50% nylon / 50% poliuretano, Parte posteriore del palmo: 100% poliestere, Pollice: 84% Poliestere / 16% Elastan Zawartość włókna podkładu: 78% poliester / 22% elastan Materiał – podkład: Dziany

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Rękawiczki rowerowe unisex solstice gel Trek
Kategoria Odzież i obuwie
Marka Trek
Rodzaj rękawiczki
Dla kogo unisex
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 101,15 zł
Najwyższa cena 101,15 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 22.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen pozwala na podejmowanie świadomych decyzji zakupowych.

Przepraszamy, ale obecnie nie ma aktualnych informacji o historii cen produktu Rękawiczki rowerowe unisex solstice gel Trek.

Recenzje / opinie

Nabyłeś ten produkt? Napisz, co o nim sądzisz.

Bardzo przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze żadnych opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych poniżej ofert dla Rękawiczki rowerowe unisex solstice gel Trek Trek nie zawierają w sobie ewentualnych kosztów zapakowania i wysyłki Przed określeniem, gdzie dokonasz zakupu, zorientuj się w ocenie firmy oraz nie zapomnij o dodaniu dodatkowych kosztów jeśli istnieją. Lista ofert jest odświeżana raz na kilka minut.

 • Rękawiczki rowerowe unisex solstice gel Trek (oferta z Goodsport.pl)

  Rękawiczki rowerowe unisex solstice gel Trek Sklep on-line
  ★★★★★
  101,15 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Odzież i obuwie Trek

Produkty powiązane

Inne w kategorii Odzież i obuwie

...