Kurtka rowerowa Assos MILLE GT WIND JACKET
Kurtka rowerowa Assos MILLE GT WIND JACKET
Kurtka rowerowa Assos MILLE GT WIND JACKET

Kurtka rowerowa Assos MILLE GT WIND JACKET

Ostatnia cena
476,00 zł

Informacje na temat ofert

Na obecną chwilę nie jest możliwe znalezienie w porównywarce BikeTOP ofert dla produktu Kurtka rowerowa Assos MILLE GT WIND JACKET, który należy do sekcji odzież i obuwie. Ostatnio zarejestrowana cena wyniosła 476,00 zł i została odnotowana w naszej bazie w dniu 13.05.2024. Serdecznie zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszej porównywarki wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Odzież i obuwie

Opis Kurtka rowerowa Assos MILLE GT WIND JACKET

Assos Mille GT Wind Jacket to całoroczna kurtka przeciwwiatrowa odznaczająca się wyjątkowo niską wagą i niewielkimi wymiarami po spakowaniu. Przód kurtki stworzono na bazie autorskiej dzianiny Foil Ultra, która genialnie broni przed podmuchami wiatru i chłodem. Dzięki impregnacji zewnętrznego materiału warstwą DWR kurtka broni przed lekkim opadem deszczu albo letnią mżawką. Panele boczne wytwarzane z materiału Glossy odznaczają się wysoką sprężystością i wyśmienitą oddychalnością. Dodatkowo, dwuwarstwowa kompozycja kołnierza udoskonala elastyczność i komfort w trakcie jazdy. Miękki materiał kurtki nie szeleści podczas wykorzystywania i jest przyjemny w dotyku. Komfortowy fason Regular Fit Aero Racing gwarantuje wygodne dostosowanie, nie ogranicza ruchów i powoduje, że kurtka podąża za każdym ruchem kolarza. Assos Mille GT Wind Jacket nie zajmuje sporo miejsca po spakowaniu i z powodzeniem zmieści się w kieszeni każdej koszulki kolarskiej.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kurtka rowerowa Assos MILLE GT WIND JACKET
Kategoria Odzież i obuwie
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 29.01.2024
Data aktualizacji 13.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen pozwoli Ci podejmować.

Na chwilę obecną nie mamy archiwalnych danych cenowych dla produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Opinia klientów jest dla innych ważna! Dodaj swoją recenzję tego produktu.

Dla tego produktu nie zarejstrowaliśmy jeszcze recenzji.

Znalezione oferty

Wskazane poniżej ceny dla Kurtka rowerowa Assos MILLE GT WIND JACKET Assos nie wliczają w siebie ekstra wydatków związanych z wysyłką. Zanim podejmiesz decyzję, gdzie zakupić produkt, koniecznie zapoznaj się z opiniami na temat firmy i zapoznaj sie z warunkami dostawy. Katalog ofert jest regularnie odświeżana, co kilka - kilkanaście minut.

  • Bardzo przepraszamy, ale chwilę obecną nie udało się znaleźć żadnych proponowanych ofert dla Kurtka rowerowa Assos MILLE GT WIND JACKET.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Kurtka rowerowa Assos MILLE GT WIND JACKET

Inne w kategorii Odzież i obuwie

...