Assos Szorty rowerowe trail tactica liner shorts st
Assos Szorty rowerowe trail tactica liner shorts st
Assos Szorty rowerowe trail tactica liner shorts st

Assos Szorty rowerowe trail tactica liner shorts st

460,00 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma Domodi: 460,00 zł

Przejrzeliśmy bazę internetowych sklepów w naszym systemie aby odszukać najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie. Assos Szorty rowerowe trail tactica liner shorts st Assos z kategorii odzież i obuwie kupisz w cenie 460,00 zł w sklepie Domodi. Pokazana cena 460,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Odzież i obuwie
 • Assos

Opis Assos Szorty rowerowe trail tactica liner shorts st

Assos Trail Tactica Liner Shorts ST to bezkompromisowe, superlekkie, wytrzymałe szorty do jazdy rowerem o niskiej intensywności. Zostały zaprojektowane z myślą o mniej intensywnych wykorzystaniach — turystyka, bike park, rowery elektryczne i dojazdy do pracy. Ultralekki i niesamowicie chłodzący Airflow.1299 o zygzakowatej strukturze wzmacnia ultraoddychającą siatkę i gwarantuje bezpieczną stabilność. Jednak jest to wytrzymały materiał, to jednak jest zbyt lekki, żeby można go było nosić bez spodni zewnętrznych. Szybkoschnąca tkanina jest niezwykle rozciągliwa, kontroluje zapach i zagwarantuje kompresyjne trzymanie w talii. Doskonałe trzymanie szortów na ciele zagwarantuje gumka Superlight Leg Grippers wkomponowana w lekko kompresyjne paski nogawek. Sercem spodenek jest nowa wkładka OFF-ROAD ST T3, specjalnie przypasowana do specyfiki jazdy o mniejszej intensywności. Stworzona z pianki memory o grubości 6 mm gwarantuje potrzebny komfort, a jej trójwarstwowa budowa dobrze pochłania wstrząsy i ogranicza powstawanie podrażnień. Opatentowana technika goldenGate, zagwarantuje jednostajniejsze przyleganie i stanowczo zmniejsza tarcie we wrażliwych miejscach. Assos Trail Tactica Liner Shorts ST dopasowują się jak druga skóra, by nie rzucały się w oczy warstwy pod spodenkami zewnętrznymi oraz eliminują tarcie przy skórze. Jest to idealne rozwiązaniem dla osób kochających rekreacyjną jazdę na rowerze.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Assos Szorty rowerowe trail tactica liner shorts st
Kategoria Odzież i obuwie
Marka Assos
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 460,00 zł
Najwyższa cena 460,00 zł
W bazie od 23.01.2024
Data aktualizacji 12.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Domodi

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen pozwala na obserwację wartości produktu na przestrzeni czasu.

Nie udało nam się zebrać historycznych danych cenowych dla produktu Assos Szorty rowerowe trail tactica liner shorts st (Odzież i obuwie). Spróbuj proszę ponownie później.

Recenzje / opinie

Nabyłeś ten produkt? Napisz, co o nim sądzisz.

Nie mamy w porównywarce jeszcze opinii na temat Assos Szorty rowerowe trail tactica liner shorts st. Czy chciałbyś przesłać pierwszą opinię?

Znalezione oferty

Do cen pokazanych poniżej dla Assos Szorty rowerowe trail tactica liner shorts st Assos nie doliczono ewentualnych kosztów wysyłki. Zanim wybierzesz, gdzie dokonać zakupu, koniecznie zapoznaj się z opiniami o firmie i zapoznaj sie z warunkami realizacji zamówienia. Lista propozycji jest odświeżana raz na kilka - kilkanaście minut.

 • Assos Szorty rowerowe trail tactica liner shorts st (idź do Domodi)

  Assos Szorty rowerowe trail tactica liner shorts st Sklep on-line
  ★★★★★
  460,00 zł
  Kategoria w sklepie Domodi: Odzież i obuwie Assos

Produkty powiązane

Inne w kategorii Odzież i obuwie

...