Spodenki rowerowe essential road vpds bib shorts Poc
Spodenki rowerowe essential road vpds bib shorts Poc
Spodenki rowerowe essential road vpds bib shorts Poc

Spodenki rowerowe essential road vpds bib shorts Poc

648,00 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Domodi: 648,00 zł

Przeszukaliśmy bazę e-sklepów w bazie BikeTOP aby odnaleźć najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Spodenki rowerowe essential road vpds bib shorts Poc POC z kategorii odzież i obuwie kupisz w cenie 648,00 zł w sklepie Domodi. Przedstawiona kwota 648,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Odzież i obuwie
 • POC
 • spodenki

Opis Spodenki rowerowe essential road vpds bib shorts Poc

POC ESSENTIAL ROAD VPDS BIB SHORTS to istotnie wszechstronne spodenki kolarskie, które świetną funkcjonalność podczas każdej jazdy. Niezależnie od tego, czy się ścigasz, trenujesz, albo po prostu wybierasz się na weekendową przejażdżkę, te krótkie spodnie zapewnią Tobie najwyższą skuteczność, ochronę i komfort. Do ich budowy zastosowano nową wersję wkładki Multi D. Dzięki przeprojektowanej konstrukcji pianka jest bardziej miękką a jej otwarta budowa zwiększa ponadto oddychalność i przepuszczalność powietrza. Jej zarys zoptymalizowano pod kątem jak największego komfortu i wydajności podczas każdej jazdy. Okaże się bardzo przydatna w trakcie dłuższych tras w pozycji wyścigowej. Silikonowe aplikacje na jej powierzchni pomagają w pochłanianiu drgań i dodatkowo rozszerzają wygodę. Oddychający materiał, z których je wykonano odznacza się delikatną kompresją. Kształt spodenek został zoptymalizowany z uwzględnieniem wyścigowej pozycji zajmowanej podczas jazdy. Wszystkie szwy są w pełni płaskie i nie powodują jakichkolwiek podrażnień. Silikonowy grip w nogawkach o szerokości 10 cm zapewnia prawidłowe trzymanie bez względu na panujące warunki. Dzięki niemu nogawki nie przesuwają się i za każdym razem pozostają na miejscu. Elastyczne szelki o bezszwowej budowie utrzymują spodenki we właściwej pozycji, a siateczkowy materiał między nimi wydajnie udoskonala oddychalność i wentylację powietrza. Odblaskowe elementy na ich powierzchni, w tym logo POC wokół nogawki, powiększają bezpieczeństwo podczas jazdy po zmroku. POC ESSENTIAL ROAD VPDS BIB SHORTS to spodenki, w których długie treningi okażą się mniej męczące.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Spodenki rowerowe essential road vpds bib shorts Poc
Kategoria Odzież i obuwie
Marka POC
Rodzaj spodenki
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 648,00 zł
Najwyższa cena 648,00 zł
W bazie od 29.01.2024
Data aktualizacji 23.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Domodi

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala użytkownikowi na ocenę wartości towaru na przestrzeni czasu.

nie udało się nam uzyskać historycznych danych cenowych dla produktu Spodenki rowerowe essential road vpds bib shorts Poc (Odzież i obuwie). Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Spodenki rowerowe essential road vpds bib shorts Poc. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią o produkcie.

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych niżej ofert dla Spodenki rowerowe essential road vpds bib shorts Poc POC nie zawierają w sobie potencjalnych kosztów wysyłki Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Aktualizacja katalogu sklepów odbywa się co kilkanaście minut.

 • Spodenki rowerowe essential road vpds bib shorts Poc (w sklepie Domodi)

  Spodenki rowerowe essential road vpds bib shorts Poc Sklep on-line
  ★★★★★
  648,00 zł
  Kategoria w sklepie Domodi: Odzież i obuwie POC

Produkty powiązane

Inne w kategorii Odzież i obuwie

GATE Spodenki rowerowe 34
Gate
GATE Spodenki rowerowe 34
Gate
Gate spodenki rowerowe 34
Gate
GATE Spodenki rowerowe 34
Gate
...