Assos Kurtka rowerowa mille gt ultraz winter jacket evo
Assos Kurtka rowerowa mille gt ultraz winter jacket evo
Assos Kurtka rowerowa mille gt ultraz winter jacket evo

Assos Kurtka rowerowa mille gt ultraz winter jacket evo

Ostatnia cena
1 095,00 zł

Informacje na temat oferty

Na tę chwilę nie jest możliwe odnalezienie w sklepach BikeTOP ofert dla produktu o nazwie Assos Kurtka rowerowa mille gt ultraz winter jacket evo, który należy do dziale odzież i obuwie. Ostatnio widziana cena wynosiła 1 095,00 zł i została skatalogowana w naszej bazie w dniu 13.05.2024. Zapraszamy serdecznie do ponownych odwiedzin porównywarki w przyszłości.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Odzież i obuwie

Opis Assos Kurtka rowerowa mille gt ultraz winter jacket evo

MILLE GT WINTER JACKET EVO to innowacyjna, wyjątkowo ciepła kurtka rowerowa o wyjątkowo wszechstronnym zastosowaniu. Na uwagę zasługuje jej konwencjonalny fason i limitowana edycja kolorystyczna. Kurtka spełni oczekiwania zarówno podczas intensywnych treningów, startu w zawodach czy niezobowiązującej przejażdżki w gronie znajomych. Zaprojektowana dla zaangażowanych rowerzystów, którzy cenią sobie trening na świeżym powietrzu nawe pomimo niezwykle niskich temperatur. Wykonana z lekkiego i w pełni termoaktywnego materiału BIG DUAL Tex sprawnie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry i ekspresowo wysycha, co gwarantuje komfort i ochronę podczas zimowych wyjazdów. Odznacza się także bakteriostatycznymi właściwościami. Hamuje tym samym rozwój bakterii i zapobiega pojawianiu się przykrych zapachów. Pozbawione pionowych przeszyć reglanowe rękawki gwarantują dużą swobodę i nie wywołują przykrych podrażnień. Koszulka jest przy tym niezwykle komfortowa i nie ogranicza ruchu w żadnej płaszczyźnie. Wyekwipowana w trzy pojemne kieszenie bezproblemowo pomieści wszystkie potrzebne drobiazgi. Dzięki kieszeniom skonstruowanym zgodnie z koncepcją Triple Ramp ich zawartość jest za każdym razem bezpieczna bez względu na warunki jazdy. MILLE GT WINTER JACKET EVO to rewelacyjna sugestia dla osób, które stawiają na komfort, ochronę i stylowy wygląd w jesiennych albo zimowych warunkach. CLIMACODE 3/3 WINTER

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Assos Kurtka rowerowa mille gt ultraz winter jacket evo
Kategoria Odzież i obuwie
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 29.01.2024
Data aktualizacji 13.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen pozwala na porównanie wartości towaru na przestrzeni czasu.

Obecnie nie mamy danych archiwalnych cenowych dla produktu Assos Kurtka rowerowa mille gt ultraz winter jacket evo. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla innych niezwykle ważna! Wyślij swoją recenzję produktu.

Nie mamy w porównywarce jeszcze opinii na temat tego produktu. Może chciałbyś przesłać pierwszą opinię?

Znalezione oferty

W cenach propozycji dla Assos Kurtka rowerowa mille gt ultraz winter jacket evo Assos, zaprezentowanych poniżej, nie uwzględniono możliwych kosztów wysyłki. Zanim podejmiesz decyzję, gdzie zrobić zakup, zapoznaj się z opiniami o sklepie i zapoznaj sie z warunkami dostawy. Co kilkanaście minut następuje aktualizacja katalogu ofert.

  • Przepraszamy, ale na chwilę obecną nie mamy żadnych dostępnych ofert dla Assos Kurtka rowerowa mille gt ultraz winter jacket evo. Proszę sprawdź ponownie później.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Assos Kurtka rowerowa mille gt ultraz winter jacket evo

Inne w kategorii Odzież i obuwie

...