Assos Kurtka zimowa mille gt winter jacket evo
Assos Kurtka zimowa mille gt winter jacket evo
Assos Kurtka zimowa mille gt winter jacket evo

Assos Kurtka zimowa mille gt winter jacket evo

Ostatnia cena
1 180,00 zł

Informacje na temat oferty

Obecnie nie jest możliwe znalezienie w sklepach BikeTOP ofert dla produktu o nazwie Assos Kurtka zimowa mille gt winter jacket evo, który znajduje się w dziale odzież i obuwie. Ostatnio zapamiętana cena wyniosła 1 180,00 zł i została zarchiwizowana w bazie w dniu 13.05.2024. Serdecznie zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszej porównywarki w przyszłości.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Odzież i obuwie
  • kurtki

Opis Assos Kurtka zimowa mille gt winter jacket evo

MILLE GT WINTER JACKET EVO to nowoczesna koszulka rowerowa o wyjątkowo wszechstronnym zaimplementowaniu. Na uwagę zasługuje jej klasyczny krój i limitowana edycja kolorystyczna. Koszulka spełni oczekiwania równocześnie w trakcie intensywnych treningów, startu w zawodach czy niezobowiązującej przejażdżki w gronie znajomych. Zaprojektowana dla zaangażowanych rowerzystów, którzy cenią sobie trening na świeżym powietrzu nawet pomimo niskich temperatur. Wykonana z lekkiego i w pełni termoaktywnego materiału BIG DUAL Tex skutecznie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry i błyskawicznie wysycha, co zapewnia komfort i ochronę podczas zimowych wyjazdów. Odznacza się także bakteriostatycznymi właściwościami. Hamuje tym samym rozwój bakterii i uniemożliwia pojawianiu się przykrych zapachów. Pozbawione pionowych przeszyć reglanowe rękawki zapewniają dużą swobodę i nie powodują przykrych podrażnień. Koszulka jest przy tym bardzo komfortowa i nie ogranicza ruchu w żadnej płaszczyźnie. Wyposażona w trzy pojemne kieszenie bez problemu pomieści wszystkie niezbędne drobiazgi. Dzięki kieszeniom skonstruowanym zgodnie z koncepcją Triple Ramp ich zawartość jest za każdym razem bezpieczna bez względu na warunki jazdy. MILLE GT WINTER JACKET EVO to genialna sugestia dla osób, które stawiają na komfort, ochronę i stylowy wygląd w jesiennych albo zimowych warunkach. CLIMACODE 3/3 WINTER

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Assos Kurtka zimowa mille gt winter jacket evo
Kategoria Odzież i obuwie
Rodzaj kurtki
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 23.01.2024
Data aktualizacji 13.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala na analizę wartości produktu w czasie.

Obecnie nie posiadamy archiwalnych danych cenowych dla produktu Assos Kurtka zimowa mille gt winter jacket evo. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna! Wyślij swoją recenzję produktu.

Dla Assos Kurtka zimowa mille gt winter jacket evo nie mamy recenzji.

Znalezione oferty

Ceny propozycji dla Assos Kurtka zimowa mille gt winter jacket evo Assos, które zostały przedstawione poniżej, nie obejmują potencjalnych kosztów dostawy. Przed zakupem, zorientuj się w prestiżu sklepu i pamiętaj o możliwości pojawienia się dodatkowych kosztów. Katalog ofert jest aktualizowana co jakiś czas, około raz na kilka minut.

  • Niestety, nie znaleźliśmy ofert dla Assos Kurtka zimowa mille gt winter jacket evo. Wróć do nas za jakiś czas!

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Assos Kurtka zimowa mille gt winter jacket evo

Inne w kategorii Odzież i obuwie

...