Assos Spodnie rowerowe mille gt ultraz winter bib tights
Assos Spodnie rowerowe mille gt ultraz winter bib tights
Assos Spodnie rowerowe mille gt ultraz winter bib tights

Assos Spodnie rowerowe mille gt ultraz winter bib tights

Ostatnia cena
1 220,00 zł

Informacje na temat oferty

Na obecną chwilę Assos Spodnie rowerowe mille gt ultraz winter bib tights z kategorii odzież i obuwie nie znajduje się w żadnym monitorowanym sklepie. Ostatnia zapamiętana cena produktu to 1 220,00 zł została zapamiętana 13.05.2024. Sprawdź dostępność w innym terminie.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Odzież i obuwie
  • spodnie

Opis Assos Spodnie rowerowe mille gt ultraz winter bib tights

ASSOS MILLE GT ULTRAZ WINTER BIB TIGHTS to kolejna generacja kultowych spodenek rowerowych MILLE GT. Ich znakiem rozpoznawczym jest budowa GT Total Comfort, na którą składa się między innymi wygodna wkładka dwuwarstwowa i bardziej elastyczny, kompresyjny materiał. Nowa odmiana spodenek odznacza się także ulepszonym krojem, a także użyciem materiału, który pomaga redukować zmęczenie. Spodenki sprawdzą się idealnie zarówno podczas wyścigów, intensywnych treningów jak i jazdy na długich dystansach. Kluczowym elementem tego modelu jest nowa wkładka zaadaptowana z modelu MILLE GT, która w każdych okolicznościach dostosowuje się do ruchu kolarza. Jej dwuwarstwowa struktura piankowa zagwarantuje konieczne wsparcie kościom biodrowym. Z kolei wierzchnia faktura wkładki i otwory wentylacyjne efektywnie wspomagają cyrkulację powietrza. Opatentowana technika wszywania wkładki, zagwarantuje stabilniejsze przyleganie i mniejsze tarcie w tym wrażliwym obszarze. Podczas ich projektowania ograniczono do minimum liczbę koniecznych szwów. Z tego względu główny panel materiału kompletnie owija dolną część pleców i nóg. W rezultacie spodenki gwarantują ulepszone dopasowanie, mniejszą wagę i większy komfort. Materiał OSSIDIA, z którego je tworzono zapewnia genialny balans pomiędzy komfortem a ważnymi dla mięśni właściwościami kompresyjnymi. Materiał aktywnie wspomaga mięśnie, pomaga w regeneracji, nie sprawia podrażnień i jest przychylny w dotyku. Dzięki filtrowi UPF 50+ broni także skórę przed destrukcyjnym działaniem promieniowania UV. Szybko odprowadza wilgoć z powierzchni skóry i zapobiega powstawaniu przykrych zapachów. Spodenki ASSOS MILLE GT WINTER BIB TIGHTS wynoszą każdą jazdę na zupełnie nowy poziom komfortu i skuteczności. CLIMACODE 3/3 WINTER

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Assos Spodnie rowerowe mille gt ultraz winter bib tights
Kategoria Odzież i obuwie
Rodzaj spodnie
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 23.01.2024
Data aktualizacji 13.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen pozwala Ci podejmować mądre decyzje zakupowe.

Nie udało nam się pozyskać historycznych danych cenowych dla tego produktu. Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Powiedz innym, co o nim sądzisz.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla Assos Spodnie rowerowe mille gt ultraz winter bib tights. Niech Twoja recenzja będzie pierwsza!

Znalezione oferty

Wskazane poniżej ceny dla produktu Assos Spodnie rowerowe mille gt ultraz winter bib tights Assos nie wliczają w siebie ewentualnych kosztów związanych z wysyłką. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie zrealizujesz zakup, zorientuj się w ocenach firmy i dodaj do tego możliwy koszt wysyłki. Lista ofert jest odświeżana co jakiś czas, około raz na kilkanaście minut.

  • Tymczasowo nie mamy dostępnych ofert dla Assos Spodnie rowerowe mille gt ultraz winter bib tights. Pracujemy nad aktualizacją naszej bazy produktów.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Assos Spodnie rowerowe mille gt ultraz winter bib tights

Inne w kategorii Odzież i obuwie

...