Kurtka przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS RAIN JACKET TARGA
Kurtka przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS RAIN JACKET TARGA
Kurtka przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS RAIN JACKET TARGA

Kurtka przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS RAIN JACKET TARGA

Ostatnia cena
1 500,00 zł

Informacje na temat ofert

Na tę chwilę nie jest możliwe znalezienie w porównywarce BikeTOP ofert dla towatu Kurtka przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS RAIN JACKET TARGA, który należy do kategorii odzież i obuwie. Ostatnio zarejestrowana cena wynosiła 1 500,00 zł i została odnotowana w systemie w dniu 13.05.2024. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszej porównywarki wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Odzież i obuwie
  • kurtki

Opis Kurtka przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS RAIN JACKET TARGA

ASSOS EQUIPE RS RAIN JACKET TARGA to całoroczna kurtka przeciwdeszczowa odznaczająca się wyjątkowo niską wagą i niewielkimi rozmiarami po spakowaniu. Kurtkę wyposażono w 3-warstwową powłokę wodoodporną, która chroni kolarza w trakcie jazdy w deszczu. Panele boczne wyprodukowane z materiału Glossy odznaczają się wysoką elastycznością i wspaniałą oddychalnością. W dodatku, dwuwarstwowa budowa kołnierza udoskonala sprężystość i komfort w trakcie jazdy. Miękki materiał kurtki nie szeleści podczas używania i jest przyjemny w dotyku. Wygodny fason Regular Fit Aero Racing zapewnia wygodne dostosowanie, nie ogranicza ruchów i powoduje, iż kurtka podąża za każdym ruchem kolarza. ASSOS EQUIPE RS RAIN JACKET TARGA nie zajmuje sporo miejsca po spakowaniu i z powodzeniem zmieści się w kieszeni każdej koszulki kolarskiej. CLIMACODE 2/3 SPRING FALL

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kurtka przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS RAIN JACKET TARGA
Kategoria Odzież i obuwie
Rodzaj kurtki
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 23.01.2024
Data aktualizacji 13.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala użytkownikowi na analizę wartości produktu na przestrzeni czasu.

Na tę chwilę nie mamy archiwalnych danych dotyczących ceny dla produktu Kurtka przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS RAIN JACKET TARGA. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o tym produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym użytkownikom.

Na chwilę obecną brak w systemie recenzji Kurtka przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS RAIN JACKET TARGA. bądź pierwszą osobą, która dodaje opinię!

Znalezione oferty

Ewentualne koszty wysyłki dla Kurtka przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS RAIN JACKET TARGA Assos nie są uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Katalog propozycji jest regularnie uaktualniana, co kilka - kilkanaście minut.

  • Tymczasowo nie mamy dostępnych ofert dla Kurtka przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS RAIN JACKET TARGA. Ciężko pracujemy nad aktualizacją naszej bazy ofert.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Kurtka przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS RAIN JACKET TARGA

Inne w kategorii Odzież i obuwie

...