Spodnie jesienne equipe rs spring fall bib tights s9 Assos
Spodnie jesienne equipe rs spring fall bib tights s9 Assos
Spodnie jesienne equipe rs spring fall bib tights s9 Assos

Spodnie jesienne equipe rs spring fall bib tights s9 Assos

Ostatnia cena
1 220,00 zł

Informacje o ofertach

Na tę chwilę nie jest możliwe znalezienie w sklepach BikeTOP ofert dla towatu pod nazwą Spodnie jesienne equipe rs spring fall bib tights s9 Assos, który należy do dziale odzież i obuwie. Ostatnio zarejestrowana cena wyniosła 1 220,00 zł i została zarchiwizowana w naszej bazie 13.05.2024. Zapraszamy serdecznie do ponownych odwiedzin BikeTOP w przyszłości.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Odzież i obuwie
  • spodnie

Opis Spodnie jesienne equipe rs spring fall bib tights s9 Assos

ASSOS EQUIPE RS SPRING FALL BIB TIGHTS S9 to najistotniej progresywne spodenki kolarskie w ofercie ASSOS. Nieprzeciętną stabilność i komfort podczas najszczególniej wymagających przejażdżek. Sprawdzą się nadzwyczajnie podczas wyścigów jak i intensywnych treningów. Ich konstrukcję zoptymalizowano pod kątem startów w zawodach. Powstanie ostatecznej wersji było poprzedzone sześcioma latami intensywnych testów i zbieraniem opinii wielu zawodowych kolarzy. ASSOS EQUIPE RS SPRING FALL BIB TIGHTS S9 wyekwipowano w A-Lock Engineering, nowy system usztywniający Assos, którego rolą jest stabilizowanie spodenek i uniemożliwianie przesuwaniu się wkładki. Przeprojektowano także w pełni budowę szelek, które od teraz tworzą ramę w kształcie litery A. Kluczowym elementem tego modelu jest topowa wkładka wyścigowa Assos Equipe RS, która w każdych okolicznościach dopasowuje się do ruchu kolarza. Jej piankowa struktura o otwartych komórkach pochłania wstrząsy, a następnie powraca do swojej pierwotnego kształtu. Nowoczesnym rozwiązaniem jest wykorzystanie opatentowanego przez firmę ASSOS środkowego ściegu, który mocuje tył wkładki do zewnętrznej tkaniny, eliminując tym samym jej przesuwanie się w trakcie pedałowania. Z kolei zastrzeżona technika wszywania wkładki, zagwarantuje zrównoważeniejsze przyleganie i mniejsze tarcie w tym wrażliwym obszarze. Podczas ich projektowania ograniczono do minimum liczbę koniecznych szwów. Z tego względu główny panel materiału w pełni owija dolną część pleców i nóg. W rezultacie spodenki gwarantują ulepszone dobranie, mniejszą wagę i obszerniejszy komfort. Autorski materiał, z którego je wytworzono ma parametry kompresyjne. Aktywnie wspomaga mięśnie, pomaga w regeneracji i nie powoduje podrażnień. Dzięki filtrowi UPF 50+ chroni także skórę przed krzywdzącym działaniem promieniowania UV. Szybko odprowadza wilgoć z powierzchni skóry i zapobiega powstawaniu przykrych zapachów. Jest przy tym wyjątkowo przychylny w dotyku i odznacza się dużą wytrzymałością. Spodenki ASSOS EQUIPE RS SPRING FALL BIB TIGHTS S9 wyniosą każdą jazdę na zupełnie nowy poziom komfortu i efektywności. CLIMACODE 2/3 SPRING FALL

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Spodnie jesienne equipe rs spring fall bib tights s9 Assos
Kategoria Odzież i obuwie
Rodzaj spodnie
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 23.01.2024
Data aktualizacji 13.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala na podejmowanie świadomych decyzji zakupowych.

Przepraszamy, na chwilę obecną nie ma dostępnych danych o historii cen produktu Spodnie jesienne equipe rs spring fall bib tights s9 Assos (Odzież i obuwie).

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Powiedz nam, co o nim sądzisz.

Przepraszamy bardzo, ale na chwilę obecną nie mamy zarejestrowanych jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty

Ceny ofert dla Spodnie jesienne equipe rs spring fall bib tights s9 Assos Assos, które zostały przedstawione poniżej, nie zawierają ewentualnych kosztów wysyłki. Przed wyborem miejsca zakupu, zapoznaj się z reputacją sklepu i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z wysyłką. Aktualizacja katalogu sklepów z ofertami odbywa się co kilka - kilkanaście minut.

  • Niestety, nie znaleziono interesujących ofert dla Spodnie jesienne equipe rs spring fall bib tights s9 Assos. Wróć do nas wkrótce!

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Spodnie jesienne equipe rs spring fall bib tights s9 Assos

Inne w kategorii Odzież i obuwie

...