Koszulka rowerowa equipe rs summer ss jersey prof edition Assos
Koszulka rowerowa equipe rs summer ss jersey prof edition Assos
Koszulka rowerowa equipe rs summer ss jersey prof edition Assos

Koszulka rowerowa equipe rs summer ss jersey prof edition Assos

Ostatnia cena
664,00 zł

Informacje o ofercie

Na chwilę obecną nie jest możliwe znalezienie w bazie BikeTOP ofert dla produktu o nazwie Koszulka rowerowa equipe rs summer ss jersey prof edition Assos, który znajduje się w dziale odzież i obuwie. Ostatnio zarejestrowana cena wynosiła 664,00 zł i została zarchiwizowana w systemie w dniu 13.05.2024. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia BikeTOP w przyszłości.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Odzież i obuwie
  • koszulki

Opis Koszulka rowerowa equipe rs summer ss jersey prof edition Assos

EQUIPE RS SUMMER SS JERSEY PROF EDITION to koszulka kolarska zaprojektowana z myślą o najwyższych właściwościach aerodynamicznych. Na co dzień ściga się w niej wielu zawodników światowego WorldTouru. Jej bliski ciału krój i niska kompozycja kołnierza zostały zoptymalizowane z uwagi na osiąganie jak najwyższych szybkości. Koszulka łączy w sobie starannie przypasowanie z nowoczesnymi rozwiązaniami, które wpisują się w koncept aerodynamiki ASSOS AeroFit. W obniżeniu oporu aerodynamicznego efektywnie pomaga bardzo ciasno przypasowany krój. Po założeniu koszulka przylega do ciała niczym druga skóra. Opór powietrza jest także skutecznie minimalizowany dzięki bezkompromisowej budowie, klejeniu poszczególnych partii materiału, a także gładkiej fakturze dzianiny. Taka kompozycja ma zapewniać maksymalnie wydajną jazdę z wysokimi prędkościami. Produkowana z lekkich i termoaktywych tworzyw produktywnie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry i prędko wysycha. Odznacza się także bakteriostatycznymi właściwościami. Hamuje tym samym rozwój bakterii i uniemożliwia pojawianiu się przykrych zapachów. Dzięki filtrowi UV (UPF 50, UPF 30) wydajnie broni przed niepożądanym działaniem promieniowania słonecznego. efektywnie uniemożliwia ryzyku groźnych dla zdrowia poparzeń. Wyposażona w trzy pojemne kieszenie bez problemu pomieści wszystkie konieczne drobiazgi. Dzięki kieszeniom skonstruowanym zgodnie z koncepcją Triple Ramp ich zawartość jest za każdym razem bezpieczna bez względu na warunki jazdy. W prawej kieszeni znajduje się specjalny otwór na słuchawki. Jeszcze więcej funkcjonalności dodaje rozpinany na całej długości zamek, który pomaga łatwiej kontrolować temperaturę organizmu i sprawnie zapobiega niechcianemu przegrzaniu. Koszulka Assos EQUIPE RS SUMMER SS JERSEY PROF EDITION stanie na wysokości zadania doskonale w trakcie jazdy na czas, startów w wyścigach i w każdej sytuacji gdzie walczysz o każdą sekundę.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Koszulka rowerowa equipe rs summer ss jersey prof edition Assos
Kategoria Odzież i obuwie
Rodzaj koszulki
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 29.01.2024
Data aktualizacji 13.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja śledzenia zmian cen pozwala na ocenę wartości towaru na przestrzeni czasu.

Obecnie nie mamy archiwalnych danych cenowych dla produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Masz ten produkt? Daj znać innym, co o nim myślisz.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla Koszulka rowerowa equipe rs summer ss jersey prof edition Assos. Niech Twoja recenzja będzie pierwsza!

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych poniżej propozycji dla Koszulka rowerowa equipe rs summer ss jersey prof edition Assos Assos nie zawierają w sobie ewentualnych kosztów przesyłki Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Lista ofert jest aktualizowana co jakiś czas, około raz na kilka minut.

  • Obecnie brak ofert dla Koszulka rowerowa equipe rs summer ss jersey prof edition Assos. Prosimy o cierpliwość, pracujemy nad aktualizacją bazy danych.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Koszulka rowerowa equipe rs summer ss jersey prof edition Assos

Inne w kategorii Odzież i obuwie

...