Bontrager Opona szosowa aeolus rsl tlr
Bontrager Opona szosowa aeolus rsl tlr
Bontrager Opona szosowa aeolus rsl tlr

Bontrager Opona szosowa aeolus rsl tlr

399,00 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę przygotował Goodsport.pl: 399,00 zł

Przejrzeliśmy całą bazę e-sklepów w bazie BikeTOP aby wyszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Bontrager Opona szosowa aeolus rsl tlr Bontrager z kategorii opony i dętki do roweru kupisz w cenie 399,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Pokazana cena 399,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Opony i dętki do roweru
 • Bontrager
 • opona

Opis Bontrager Opona szosowa aeolus rsl tlr

Opona na wyścigi szosowe z bawełnianym oplotem, która stawia na pierwszym miejscu prędkość i przyczepność. Diabelnie prędkie Jeśli kręci Cię czysta prędkość i ostra jazda po asfalcie, wybierz opony szosowe Bontrager Aeolus RSL TLR. To w 100% wyścigowe opony z wyjątkowo sprężystą bawełnianą konstrukcją i szybką podwójną mieszanką Race Dual Compound do błyskawicznych podjazdów. W Race Dual-Compound pośrodku bieżnika wykorzystywana jest nieelastyczna i płynnie tocząca się guma, co ma kluczowe znaczenie dla prędkości w prostej linii. Chcesz pokonywać zakręty jak błyskawica? Miększa mieszanka zastosowana na barkach opony ulepsza przyczepność i dodaje pewności przy skręcaniu. Detale artykułu Lekka i szybka opona na wyścigi wytwarzana do wyciśnięcia największej szybkości na asfalcie budowa RSL TLR: bawełniany korpus 320tpi z zabezpieczeniem przed przebiciami pod bieżnikiem Wyścigowa opona z dwoma mieszankami: ekspresowo toczący się środek i przyczepne boki Opona Tubeless Ready (TLR) przystosowana do zastosowania bezdętkowego, gwarantująca przystępny montaż i ochronę przed przebiciami Korpus z bawełnianym oplotem lepiej przystosowuje się do nawierzchni, dzięki elastyczności nici, a to przekłada się na jadącą płynniej, szybciej i bardziej przyczepną oponę sztywny i gładki środek bieżnika to klucz do prędkości na prostych, a miększe barki trzymają się pewnie nawierzchni w zakrętach Zgodne z obręczami z rantem i bez (hookless) (ciśnienia maksymalne zależą od wymiaru i typu) Specyfikacja techniczna* Średnica: 700C Szerokości: 26 mm, 28 mm, 30 mm, 32 mm TPI: 320 TPI Mieszanka: Race Dual-Compound Durometer: 61a/50a Stopka: Zwijana wariant: Tubeless Ready (TLR)/clincher Ciśnienie maksymalne: 26 mm: 105psi, 28 mm: 95 psi, 30 mm: 90 psi, 32 mm: 85 psi ETRTO: 26 mm: 26-622, 28 mm: 28-622, 30 mm: 30-622, 32 mm: 32-622 Ochrona przed przebiciem: RSL TLR przystosowane do kolcowania: Nie objętość uszczelniacza: 2oz (59mL) Masa: 26 mm: 265g, 28 mm: 285g

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Bontrager Opona szosowa aeolus rsl tlr
Kategoria Opony i dętki do roweru
Marka Bontrager
Rodzaj opona
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 399,00 zł
Najwyższa cena 399,00 zł
W bazie od 02.07.2024
Data aktualizacji 22.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen pozwoli Ci podejmować.

Nie udało się zebrać historycznych informacji cenowych dla produktu Bontrager Opona szosowa aeolus rsl tlr (Opony i dętki do roweru). Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Opinia klientów jest dla innych bardzo istotna! Wyślij recenzję produktu.

Nie znaleźliśmy w bazie żadnych recenzji dla tego produktu. Niech Twoja opinia będzie pierwszą!

Znalezione oferty

Do kwot pokazanych niżej dla Bontrager Opona szosowa aeolus rsl tlr Bontrager nie wliczono ewentualnych kosztów dostawy / wysyłki. Przed określeniem, gdzie zrealizujesz zakup, zorientuj się w ocenie firmy i pamiętaj o doliczeniu dodatkowych kosztów jeśli istnieją. Co kilka - kilkanaście minut następuje aktualizacja listy propozycji cenowych.

 • Bontrager Opona szosowa aeolus rsl tlr (w sklepie Goodsport.pl)

  Bontrager Opona szosowa aeolus rsl tlr Sklep on-line
  ★★★★★
  399,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Opony i dętki do roweru Bontrager

Produkty powiązane

Bontrager Opona szosowa r1
Bontrager

Inne w kategorii Opony i dętki do roweru

Opona szosowa Pirelli P ZERO
Pirelli
...