Opona szosowa aeolus rsl tlr Bontrager
Opona szosowa aeolus rsl tlr Bontrager
Opona szosowa aeolus rsl tlr Bontrager

Opona szosowa aeolus rsl tlr Bontrager

399,00 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma Goodsport.plw cenie 399,00 zł

Przejrzeliśmy wiele e-sklepów w naszej bazie aby odnaleźć najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Opona szosowa aeolus rsl tlr Bontrager Bontrager z kategorii opony i dętki do roweru kupisz w cenie 399,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Wyświetlona cena 399,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Opony i dętki do roweru
 • Bontrager
 • opona

Opis Opona szosowa aeolus rsl tlr Bontrager

Opona na wyścigi szosowe z bawełnianym oplotem, która stawia na pierwszym miejscu szybkość i przyczepność. Diabelnie szybkie Jeśli kręci Cię czysta szybkość i ostra jazda po asfalcie, wybierz opony szosowe Bontrager Aeolus RSL TLR. To w 100% wyścigowe opony z wyjątkowo elastyczną bawełnianą konstrukcją i szybką podwójną mieszanką Race Dual Compound do bezzwłocznych podjazdów. W Race Dual-Compound pośrodku bieżnika używana jest sztywna i płynnie tocząca się guma, co ma kluczowe znaczenie dla prędkości w prostej linii. Chcesz pokonywać zakręty jak błyskawica? Miększa mieszanka zaimplementowana na barkach opony poprawia przyczepność i dodaje pewności przy skręcaniu. Detale towaru Lekka i szybka opona na wyścigi produkowana do wyciśnięcia największej prędkości na asfalcie budowa RSL TLR: bawełniany korpus 320tpi z zabezpieczeniem przed przebiciami pod bieżnikiem Wyścigowa opona z dwoma mieszankami: momentalnie toczący się środek i przyczepne boki Opona Tubeless Ready (TLR) przystosowana do zastosowania bezdętkowego, gwarantująca łatwy montaż i ochronę przed przebiciami Korpus z bawełnianym oplotem lepiej przystosowuje się do nawierzchni, dzięki sprężystości nici, a to przekłada się na jadącą płynniej, szybciej i bardziej przyczepną oponę sztywny i gładki środek bieżnika to klucz do szybkości na prostych, a miększe barki trzymają się pewnie nawierzchni w zakrętach Zgodne z obręczami z rantem i bez (hookless) (ciśnienia maksymalne zależą od wymiaru i typu) Specyfikacja technologiczna* Średnica: 700C Szerokości: 26 mm, 28 mm, 30 mm, 32 mm TPI: 320 TPI Mieszanka: Race Dual-Compound Durometer: 61a/50a Stopka: Zwijana typ: Tubeless Ready (TLR)/clincher Ciśnienie maksymalne: 26 mm: 105psi, 28 mm: 95 psi, 30 mm: 90 psi, 32 mm: 85 psi ETRTO: 26 mm: 26-622, 28 mm: 28-622, 30 mm: 30-622, 32 mm: 32-622 Ochrona przed przebiciem: RSL TLR dopasowane do kolcowania: Nie objętość uszczelniacza: 2oz (59mL) Masa: 26 mm: 265g, 28 mm: 285g

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Opona szosowa aeolus rsl tlr Bontrager
Kategoria Opony i dętki do roweru
Marka Bontrager
Rodzaj opona
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 399,00 zł
Najwyższa cena 399,00 zł
W bazie od 02.07.2024
Data aktualizacji 22.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcja śledzenia historii cen pozwala na analizę wartości produktu w czasie.

Nie udało nam się uzyskać archiwalnych danych na temat cen dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Opinia klientów jest dla innych ważna! Dodaj swoją recenzję tego produktu.

Obecnie nie ma opinii dotyczących tego produktu. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią na temat produktu.

Znalezione oferty

Ewentualne koszty wysyłki dla Opona szosowa aeolus rsl tlr Bontrager Bontrager nie zostały uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Zanim podejmiesz decyzję, gdzie dokonać zakupu, zapoznaj się z opiniami na temat sklepu i uwzględnij warunki dostawy. Katalog ofert jest regularnie uaktualniana, co kilka / kilkanaście minut.

 • Opona szosowa aeolus rsl tlr Bontrager (oferta z Goodsport.pl)

  Opona szosowa aeolus rsl tlr Bontrager Sklep on-line
  ★★★★★
  399,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Opony i dętki do roweru Bontrager

Produkty powiązane

Bontrager Opona szosowa r1
Bontrager

Inne w kategorii Opony i dętki do roweru

Opona szosowa Pirelli P ZERO
Pirelli
...