Kosz wiklinowy na rower wysoki z obszyciem granatowym 37x28x22 cm
Kosz wiklinowy na rower wysoki z obszyciem granatowym 37x28x22 cm
Kosz wiklinowy na rower wysoki z obszyciem granatowym 37x28x22 cm
Bagażniki rowerowe WIKLINOLANDIA

Kosz wiklinowy na rower wysoki z obszyciem granatowym 37x28x22 cm

89,99 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma WIKLINOLANDIAw cenie 89,99 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów internetowych w systemie aby wyszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Kosz wiklinowy na rower wysoki z obszyciem granatowym 37x28x22 cm WIKLINOLANDIA z kategorii bagażniki rowerowe kupisz w cenie 89,99 zł w sklepie WIKLINOLANDIA. Cena 89,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Bagażniki rowerowe
 • WIKLINOLANDIA

Opis Kosz wiklinowy na rower wysoki z obszyciem granatowym 37x28x22 cm

Kosz wiklinowy na rower o podwyższonych wymiarach 37x28x22 cm to użyteczny i stylowy dodatek, który zezwala na komfortowe przewożenie rzeczy podczas jazdy rowerem. Stworzony z trwałej wikliny, ten kosz jest lekki,równocześnie wytrzymały, co sprawia,świetnie pasuje do przechowywania różnych przedmiotów w trakcie codziennych podróży.

Dzięki podwyższonym bokom kosza, jego objętość została powiększona, co pozwala na transport obszerniejszych przedmiotów czy pokaźniejszej ilości bagażu. Przeplatana struktura kosza nadaje mu estetyczny wygląd, co czyni go nie tylko poręcznym,jeszcze atrakcyjnym widocznie elementem.

potężne uchwyty zezwalają na łatwe przenoszenie kosza i jego mocowanie na kierownicy roweru. Dzięki czemu, można prosto zamontować go i zdemontować w zależności od potrzeb. Ten kosz wiklinowy nie tylko usprawnia codzienne sprawunki czy podróże,dodatkowo dodaje rowerowi uroku, powodując, że jazda staje się jeszcze przyjemniejsza. Dzięki powiększonej pojemności, ten kosz jest wspaniały dla osób, które potrzebują więcej miejsca na nieznaczne zakupy, artykuły czy inne przedmioty w trakcie podróży rowerem.

Informujemy, iż prezentowany produkt może różnić się od fotografii pod względem koloru i rozmiarów ze względu na ręczne wykonanie. Różnice w detalach są efektem tego procesu produkcyjnego.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kosz wiklinowy na rower wysoki z obszyciem granatowym 37x28x22 cm
Kategoria Bagażniki rowerowe
Marka WIKLINOLANDIA
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 89,99 zł
Najwyższa cena 89,99 zł
W bazie od 30.05.2024
Data aktualizacji 23.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu WIKLINOLANDIA

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala Ci podejmować mądre decyzje o zakupie.

Bardzo nam przykro, ale obecnie brak dostępnych informacji o historii cen produktu Kosz wiklinowy na rower wysoki z obszyciem granatowym 37x28x22 cm.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Wyślij recenzję tego produktu.

Bardzo przepraszamy, ale obecnie nie mamy zarejestrowanych jeszcze żadnych recenzji o Kosz wiklinowy na rower wysoki z obszyciem granatowym 37x28x22 cm.

Znalezione oferty

W cenach ofert dla Kosz wiklinowy na rower wysoki z obszyciem granatowym 37x28x22 cm WIKLINOLANDIA, zaprezentowanych na poniższej liście, nie uwzględniono możliwych kosztów dostarczenia towaru. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Katalog sklepów jest regularnie aktualizowana, co kilkanaście minut.

 • Kosz wiklinowy na rower wysoki z obszyciem granatowym 37x28x22 cm (w sklepie WIKLINOLANDIA)

  Kosz wiklinowy na rower wysoki z obszyciem granatowym 37x28x22 cm Sklep on-line
  ★★★★★
  89,99 zł
  Kategoria w sklepie WIKLINOLANDIA: Bagażniki rowerowe WIKLINOLANDIA

Produkty powiązane

Inne w kategorii Bagażniki rowerowe

Fiamma Mocowanie quick-safe
Fiamma
...