SIMPLA Błotniki dla dorosłych, uniseks IQ, czarne, wszystkie
SIMPLA Błotniki dla dorosłych, uniseks IQ, czarne, wszystkie
SIMPLA Błotniki dla dorosłych, uniseks IQ, czarne, wszystkie

SIMPLA Błotniki dla dorosłych, uniseks IQ, czarne, wszystkie

Ostatnia cena
40,95 zł

Informacje o produkcie

Na chwilę obecną nie jest możliwe znalezienie w zbiorze BikeTOP ofert dla produktu pod nazwą SIMPLA Błotniki dla dorosłych, uniseks IQ, czarne, wszystkie, który należy do dziale błotniki rowerowe. Ostatnio widziana cena to 40,95 zł i została zanotowana w bazie 08.07.2024. Serdecznie zapraszamy do ponownego odwiedzenia BikeTOP wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Błotniki rowerowe

Opis SIMPLA Błotniki dla dorosłych, uniseks IQ, czarne, wszystkie

Blachy ochronne IQ zostały zaprojektowane specjalnie do dyscyplin grawitacyjnych, do których obowiązuje we własnych zasadach. Na foren online-foren niejednokrotnie mówi się, że poważni rowerzyści nie są zainteresowani blachami ochronnymi, ponieważ błoto i brud są dla Ciebie nieodzownymi elementami należącymi do jazdy na motocyklu, a blachy ochronne są uważane za niepotrzebną masę, która uwalnia rower W rzeczywistości trudno się to oprzeć. Mam spektakularny plakat w moim przypomnieniu, na którym można zobaczyć kompletnie brudny rowerzysta i pod nim pismo makeup aby klein Mimo to jako marka rowerów, zdecydowaliśmy się przezwycić ten niekorzystny klimat i mamy nadzieję, iż nasza odnowiona linia dyskretnych blach ochronnych iq trafia w smak profesjonalistów Twoje imię nie jest przypadkowe, iq to synonim inteligentnych blach ochronnych z elastycznych płyt polipropylenowych o grubości 0,8 mm, które bronią tam, gdzie jest najistotniej niezbędne Nie możemy obiecać, że nie będziecie Państwo zabrudzić, bo będziecie się zabrudzić, a jak to lubisz. Jedynie, że brud pozostaje na swym miejscu, a Twoja twarz i tył pozostają suche i czyste

Specyfikacja produktu

Specyfikacja SIMPLA Błotniki dla dorosłych, uniseks IQ, czarne, wszystkie
Kategoria Błotniki rowerowe
EAN 5902578461076
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 21.05.2021
Data aktualizacji 08.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii zmian cen pozwala na ocenę wartości towaru w czasie.

Bardzo nam przykro, ale na chwilę obecną brak aktualnych informacji o historii cen produktu SIMPLA Błotniki dla dorosłych, uniseks IQ, czarne, wszystkie.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla nas niezwykle istotna! Dodaj swoją recenzję tego produktu.

Dla tego produktu nie mamy żadnych recenzji.

Znalezione oferty

Ewentualne koszty przesyłki dla SIMPLA Błotniki dla dorosłych, uniseks IQ, czarne, wszystkie Simpla nie są uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Katalog sklepów z ofertami jest odświeżana raz na kilka minut.

  • Bardzo przepraszamy, ale chwilę obecną nie udało się znaleźć żadnych proponowanych ofert dla SIMPLA Błotniki dla dorosłych, uniseks IQ, czarne, wszystkie.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla SIMPLA Błotniki dla dorosłych, uniseks IQ, czarne, wszystkie

Inne w kategorii Błotniki rowerowe

Zestaw błotników Bontrager NCS
Bontrager
Zestaw błotników ncs Bontrager
Bontrager
...