Rockbros Pompka rowerowa z manometrem, podłogowa , czarna
Rockbros Pompka rowerowa z manometrem, podłogowa , czarna
Rockbros Pompka rowerowa z manometrem, podłogowa , czarna
Pompki rowerowe Rockbros

Rockbros Pompka rowerowa z manometrem, podłogowa , czarna

Ostatnia cena
101,00 zł

Informacje na temat produktu

Aktualnie nie jest możliwe znalezienie w porównywarce BikeTOP ofert dla produktu o nazwie Rockbros Pompka rowerowa z manometrem, podłogowa , czarna, który znajduje się w dziale pompki rowerowe. Ostatnio zarejestrowana cena wyniosła 101,00 zł i została zanotowana w bazie w dniu 17.07.2024. Serdecznie zapraszamy do ponownego odwiedzenia BikeTOP w przyszłości.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Pompki rowerowe
  • Rockbros

Opis Rockbros Pompka rowerowa z manometrem, podłogowa , czarna

Pompka rowerowa z manometrem, podłogowa Rockbros Uniwersalna Pewność na drodze i na wodzie! Wyrusz na rowerową wyprawę z towarzyszem - pompką Rockbros. Bez względu na to, czy pompujesz koło na trasie, pompujesz piłkę przed meczem, czy także przygotowujesz ponton do wyprawy nad wodę stoi na wysokości zadania. Zaimplementowany manometr, który zezwala na sprawdzenie ciśnienia bez konieczności schylania się. Maksymalne ciśnienie wynoszące aż 160 PSI / 11 bar zapewnia, że jest gotowa sprostać Twoim potrzebom. Wybierz pompkę od Rockbros jako swojego towarzysza na każdą rowerową przygodę! W zestawie odnajdziesz: pompkę z manometrem, igłę oraz końcówki do pompowania sprzętu. Rozmiary (wys. X szer. Podstawy x szer. Zegara): 61 x 15,5 x 7,5 cm Waga: 1115g odcień producenta: Black (czarny) Wentyle? Żaden problem Dzięki kompatybilności z najpopularniejszymi typami wentyli - Presta i Schrader staje się wspaniałym wyborem dla każdego rowerzysty. Nie musisz się martwić, czy Twoje opony są zgodne z pompką, ponieważ produkt obsłuży każdy ten rodzaj wentyla bez problemu. Ponadto głowica z funkcjonalną blokadą minimalizuje ryzyko uszkodzenia wentyla, gwarantując bezpieczne i wygodne pompowanie. Przenośna, konkretna, efektywna! Pompka jest stanowczo jednostajna i wygodna w użyciu. Jej duża podstawa zezwala na pewne oparcie obu stóp, co sprawia, iż pompowanie staje się łatwiejsze i bardziej komfortowe, a wytrzymała konstrukcja wykonana z tworzywa nienaturalnego jest mocna, co zagwarantuje długookresową bezawaryjność podczas użytkowania.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Rockbros Pompka rowerowa z manometrem, podłogowa , czarna
Kategoria Pompki rowerowe
Marka Rockbros
EAN 5907769313745
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 26.03.2024
Data aktualizacji 17.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen pozwala użytkownikowi na obserwację wartości produktu w czasie.

Na tę chwilę nie posiadamy archiwalnych danych cenowych dla tego produktu. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla innych istotna! Dodaj recenzję produktu.

Na chwilę obecną brak w systemie recenzji Rockbros Pompka rowerowa z manometrem, podłogowa , czarna. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych poniżej ofert dla Rockbros Pompka rowerowa z manometrem, podłogowa , czarna Rockbros nie zawierają w sobie potencjalnych kosztów zapakowania i wysyłki Przy wyborze miejsca zakupu produktu, zapoznaj się z renomą firmy i rozważ dodatkowy koszt związany z przesyłką. Katalog propozycji cenowych jest regularnie aktualizowana, co kilka / kilkanaście minut.

  • Bardzo przepraszamy, ale chwilę obecną nie znaleźliśmy żadnych proponowanych ofert dla Rockbros Pompka rowerowa z manometrem, podłogowa , czarna.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Pompki rowerowe

...