Smith & locke Zabezpieczenie rowerowe 22 x 2000 mm
Smith & locke Zabezpieczenie rowerowe 22 x 2000 mm
Smith & locke Zabezpieczenie rowerowe 22 x 2000 mm
Zabezpieczenia do roweru Smith & Locke

Smith & locke Zabezpieczenie rowerowe 22 x 2000 mm

89,48 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma Castoramaw cenie 89,48 zł

Przeszukaliśmy bazę sklepów internetowych w bazie danych BikeTOP aby wyszukać najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie. Smith & locke Zabezpieczenie rowerowe 22 x 2000 mm Smith & Locke z kategorii zabezpieczenia do roweru kupisz w cenie 89,48 zł w sklepie Castorama. Przedstawiona cena 89,48 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Zabezpieczenia do roweru
 • Smith & Locke

Opis Smith & locke Zabezpieczenie rowerowe 22 x 2000 mm

Z prezentowanym zapięciem rowerowym pozostawienie jednośladu w miejscu pełnym innych rowerów będzie łatwością. Jest to długa linka, którą komfortowo przeciągniesz pomiędzy innymi pojazdami. Produkt produkowany został ze stalowych segmentów, które cechują się dużą elastycznością. Całość pokryta jest osłonką z PCV chroniącą linkę przed destrukcyjnym wpływem warunków atmosferycznych. Kiedy podjeżdżasz rowerem pod pracę często okazuje się, iż przy stojakach brakuje już miejsca na Twój jednoślad? łatwo przypniesz go choćby w najbardziej trudno przystępnym miejscu przy pomocy prezentowanego produktu. Jest to długa linka o obszernej elastyczności. Stworzona została ze stalowych segmentów, które cechują się wysokim poziomym wytrzymałości na złamanie i próby przecięcia. Całość pokryta jest osłonką z PCV. Gwarantuje ona produktowi ochronę przed destrukcyjnymi czynnikami atmosferycznymi i powstawaniem korozji. Towar komfortowo zapniesz i otworzysz za pomocą dostępnego w zestawie kluczyka. W szerokiej ofercie sklepów sieci Castorama odszukasz znacznie więcej modeli przeróżnych zapięć rowerowych. Sprawdź koniecznie i wybierz najodpowiedniejsze dla siebie!

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Smith & locke Zabezpieczenie rowerowe 22 x 2000 mm
Kategoria Zabezpieczenia do roweru
Marka Smith & Locke
EAN 3663602835097
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 89,48 zł
Najwyższa cena 89,48 zł
W bazie od 24.05.2024
Data aktualizacji 23.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Castorama

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen pozwala na analizę wartości produktu w czasie.

Na tę chwilę nie mamy archiwalnych danych dotyczących ceny dla produktu Smith & locke Zabezpieczenie rowerowe 22 x 2000 mm. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla nas bardzo ważna! Wyślij recenzję produktu.

Nie mamy w systemie jeszcze opinii na temat Smith & locke Zabezpieczenie rowerowe 22 x 2000 mm. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

W cenach propozycji dla Smith & locke Zabezpieczenie rowerowe 22 x 2000 mm Smith & Locke, prezentowanych na poniższej liście, nie uwzględniono możliwych kosztów dostarczenia towaru. Zanim podejmiesz decyzję, gdzie dokonać zakupu, koniecznie zapoznaj się z opiniami o firmie i zapoznaj sie z warunkami dostawy. Odświeżanie listy ofert ma miejsce co kilka / kilkanaście minut.

 • Smith & locke Zabezpieczenie rowerowe 22 x 2000 mm (idź do Castorama)

  Smith & locke Zabezpieczenie rowerowe 22 x 2000 mm Sklep on-line
  ★★★★★
  89,48 zł
  Kategoria w sklepie Castorama: Zabezpieczenia do roweru Smith & Locke

Produkty powiązane

Inne w kategorii Zabezpieczenia do roweru

...