Kotwa ścienno/podłogowa land 14 Gerda sp. z o.o
Kotwa ścienno/podłogowa land 14 Gerda sp. z o.o
Kotwa ścienno/podłogowa land 14 Gerda sp. z o.o
Zabezpieczenia do roweru GERDA Sp. z o.o.

Kotwa ścienno/podłogowa land 14 Gerda sp. z o.o

158,00 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma Castorama: 158,00 zł

Przejrzeliśmy całą bazę internetowych sklepów w systemie aby odszukać najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Kotwa ścienno/podłogowa land 14 Gerda sp. z o.o GERDA Sp. z o.o. z kategorii zabezpieczenia do roweru kupisz w cenie 158,00 zł w sklepie Castorama. Przedstawiona cena 158,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Zabezpieczenia do roweru
 • GERDA Sp. z o.o.

Opis Kotwa ścienno/podłogowa land 14 Gerda sp. z o.o

Kotwa ścienno/podłogowa LAND 14 Kotwa ścienno/podłogowa LAND 14 z uchem o grubości 14mm zagwarantuje bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a także odporność na wszelkie metody używane poprzez złodziei.Jest zabezpieczona antykorozyjnie i może być używana zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz pomieszczeń, do podłogi albo do ściany.ma obustronnie ryglowane jarzmo z utwardzonej stali, a także płaską konstrukcję, więc bezproblemowo można stosować kotwę rowerową LAND 14 na dodatek na podłodze w garażu.

Charakterystyka: genialne rozwiązanie do garaży podziemnych i na parkingach Utwardzane ucho stalowe o przekroju 14 mm obudowa z konkretnego PCV - można najechać kołem samochodu Ucho chowane gdy nie jest używane mocne śruby ze stalowymi kołkami do betonu niezwykle solidne przytwierdzenie do podłoża - posadzki lub ściany nadzwyczajnie współgra z potężnym łańcuchem albo zapięciem składanym Ideale do garaży podziemnych do przypinania rowerów, skuterów i motocykli Do zabezpieczenie droższych pojazdów Do przypięcia pojazdu w garażu, przed domem lub firmą Zalecamy przypinać rower poprzez ramę i tylne koło Najlepiej przypiąć rower do słupa, poręczy albo innego stałego elementu architektury Nie każdy ma piwnicę czy garaż, a każdy właściciel dwukołowego pojazdu potrzebuje na niego bezpiecznego miejsca.

Zwykłe zapięcie nie zawsze wystarcza. Jeśli chcesz naprawdę wysokiej jakości ochrony, weź pod uwagę kotwę, z której montażem poradzisz sobie samodzielnie. Taki produkt możesz użyć równocześnie na ścianie, jak i na podłodze.

Kotwa ścienno/podłogowa LAND 14 znakomicie spełni oczekiwania nie tylko w garażu, lecz także na parkingu. To towar, który przymocujesz przy użyciu potężnych śrub ze stalowymi kołkami. Zapewniają one, że kotwa jest perfekcyjnie przytwierdzona do posadzki lub ściany.

artykuł ma na dodatek wytrzymałą obudowę, która powstała z PCV, co powoduje, iż możesz bez obaw najechać na przedmiot kołem samochodu. Tak solidny produkt, jakim jest kotwa ścienno/podłogowa LAND 1,4, doskonale stanie na wysokości zadania do zabezpieczenia droższych pojazdów.

Możesz wykorzystać go pod domem lub pod firmą. Rower, skuter czy motocykl - każdy z tych pojazdów będzie zabezpieczony dzięki konkretnej kotwie LAND 14. Artykuł charakteryzuje się wytrzymałością na przeróżne działania złodziei, dlatego zabezpiecza pojazdy tak efektywnie.

Kotwa ścienno/podłogowa znamionuje się konstrukcją, która umożliwia schowanie ucha, kiedy nie jest ono stosowane. Towar jest dość płaski, więc może być wykorzystany na podłodze w garażu. Solidny model został zabezpieczony antykorozyjnie.

dzięki czemu kotwa może być zamontowana zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Niepodatność na rdzewienie to gwarancja, że kotwa LAND 14 wyśmienicie poradzi sobie z różnymi warunkami atmosferycznymi.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kotwa ścienno/podłogowa land 14 Gerda sp. z o.o
Kategoria Zabezpieczenia do roweru
Marka GERDA Sp. z o.o.
EAN 5902203333556
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 158,00 zł
Najwyższa cena 158,00 zł
W bazie od 01.04.2022
Data aktualizacji 24.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Castorama

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala Ci podejmować świadome decyzje o zakupie.

Przepraszamy, ale obecnie brak aktualnych danych z historią cen produktu.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Napisz, co o nim myślisz.

Nie znaleźliśmy w bazie żadnych recenzji dla Kotwa ścienno/podłogowa land 14 Gerda sp. z o.o. Niech Twoja opinia będzie pierwszą!

Znalezione oferty

Ewentualne koszty dostawy dla Kotwa ścienno/podłogowa land 14 Gerda sp. z o.o GERDA Sp. z o.o. nie są wkalkulowane w ceny prezentowanych poniżej ofert. Zanim wybierzesz, gdzie zakupić produkt, koniecznie zapoznaj się z opiniami o firmie i zapoznaj sie z warunkami dostawy. Aktualizacja listy propozycji cenowych odbywa się co kilka / kilkanaście minut.

 • Kotwa ścienno/podłogowa land 14 Gerda sp. z o.o (oferta z Castorama)

  Kotwa ścienno/podłogowa land 14 Gerda sp. z o.o Sklep on-line
  ★★★★★
  158,00 zł
  Kategoria w sklepie Castorama: Zabezpieczenia do roweru GERDA Sp. z o.o.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Zabezpieczenia do roweru

...