Wahoo Licznik rowerowy elemnt bolt pink
Wahoo Licznik rowerowy elemnt bolt pink
Wahoo Licznik rowerowy elemnt bolt pink

Wahoo Licznik rowerowy elemnt bolt pink

841,27 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Goodsport.pl: 841,27 zł

Przejrzeliśmy wiele internetowych sklepów w naszym systemie aby odszukać świetną ofertę dla Ciebie. Wahoo Licznik rowerowy elemnt bolt pink Wahoo z kategorii liczniki rowerowe kupisz w cenie 841,27 zł w sklepie Goodsport.pl. Pokazana kwota 841,27 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Liczniki rowerowe
 • Wahoo

Opis Wahoo Licznik rowerowy elemnt bolt pink

Licznik rowerowy Wahoo Elemnt Bolt Pink Limited Edition Kod towaru: WFCC3PK wyekwipowany w technologię dwupasmową Bluetooth Smart i ANT +, ELEMNT BOLT bez problemu łączy się ze wszystkimi czujnikami rowerowymi. Współpracuje z naszą bezpłatną aplikacją towarzyszącą ELEMNT, która umożliwia konfigurowanie pól informacji, regulowanie profili, śledzenie produktywności i udostępnianie informacji jazdy bez wysiłku - koniec z mylącymi menu! na dodatek programowalne wskaźniki LED QuickLook szybki sposób sprawdzenia, czy nadążasz przy pomocy ważnych wskaźników wydajności, takich jak szybkość, tętno i moc. Zaprojektowany z myślą o efektywności i prostoty - licznik rowerowy ELEMNT BOLT GPS pomaga liczyć się z każdą sekundą. ELEMNT BOLT to najistotniej zintegrowany komputer rowerowy GPS na rynku z pełną listą kompatybilnego sprzętu i aplikacji na smartfony. Specyfikacja: wymiar ekranu: 2.2 cala Waga: 60g Żywotność baterii: do 15 godzin Wodoodporność: IPX7 Wysokościomierz: Tak Funkcje: *Wahoo jako pierwszy opracował komputer i uchwyt, które współpracują ze sobą, tworząc prawdziwie aerodynamiczny komputer rowerowy. W pełni zintegrowany ELEMNT BOLT proponuje usprawnioną platformę,ograniczyć opór, a jego zewnętrzna budowa stawia Twoją sprawność na pierwszym miejscu. *ELEMNT BOLT ma trzy wygodne, wypukłe górne przyciski. Ich umiejscowienie i wrażenia dotykowe pozwalają bez wysiłku je zlokalizować i przełączać się między ekranami treningu — choćby w rękawiczkach z długimi palcami — dzięki temu możesz spędzać mniej czasu na patrzeniu w dół, a więcej na jeździe. *Dzięki PerfectView Zoom™ ELEMNT BOLT łatwe skupienie się na określonych parametrach jazdy, które są dla Ciebie najważniejsze, co usprawnia optymalizację każdej jazdy. *choćby w trakcie jazdy w słabym świetle dane są prosto widoczne dzięki czujnikowi oświetlenia otoczenia ELEMNT BOLT, dzięki temu możesz kontynuować trening bez względu na warunki. *ELEMNT BOLT posiada programowalne wskaźniki LED, które proponują lepszy sposób na śledzenie tras, monitorowanie skuteczności i skupienie się tylko na jednym spojrzeniu. Łączność Bezprzewodowe: ANT+®, BLUETOOTH® i Wi-Fi® Kompatybilność czujnika: ANT+® i BLUETOOTH® Kompatybilność telefonu: iPhone i Android W zestawie: Licznik ELEMNT BOLT Zintegrowane mocowanie zewnętrzne kabel do ładowania USB-C Skrócona instrukcja obsługi

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Wahoo Licznik rowerowy elemnt bolt pink
Kategoria Liczniki rowerowe
Marka Wahoo
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 841,27 zł
Najwyższa cena 841,27 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 22.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen daje możliwość podejmowania świadomych decyzji o zakupie.

Nie udało nam się zebrać archiwalnych danych cenowych dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Dla Wahoo Licznik rowerowy elemnt bolt pink nie zarejstrowaliśmy jeszcze żadnych opinii.

Znalezione oferty

Zaprezentowane poniżej ceny dla produktu Wahoo Licznik rowerowy elemnt bolt pink Wahoo nie wliczają w siebie ewentualnych kosztów związanych z przesyłką. Przed określeniem, gdzie dokonasz transakcji, zorientuj się w ocenie firmy oraz dodaj do prezentowanej ceny ewentualny koszt dostarczenia. Lista sklepów z ofertami jest odświeżana raz na kilkanaście minut.

 • Wahoo Licznik rowerowy elemnt bolt pink (oferta z Goodsport.pl)

  Wahoo Licznik rowerowy elemnt bolt pink Sklep on-line
  ★★★★★
  841,27 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Liczniki rowerowe Wahoo

Produkty powiązane

Inne w kategorii Liczniki rowerowe

Licznik rowerowy Bontrager GOtime
Bontrager
Licznik rowerowy edge 1040 Garmin
Garmin
Licznik rowerowy Edge 130 Plus
Garmin
Garmin Varia RTL515
Garmin
643,17 zł

Garmin Varia RTL515

...