12-rzędowy łańcuch SRAM XX1 Eagle Gold
12-rzędowy łańcuch SRAM XX1 Eagle Gold
12-rzędowy łańcuch SRAM XX1 Eagle Gold

12-rzędowy łańcuch SRAM XX1 Eagle Gold

352,30 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę ma Goodsport.pl: 352,30 zł

Przejrzeliśmy wiele sklepów online w naszym systemie aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. 12-rzędowy łańcuch SRAM XX1 Eagle Gold Sram z kategorii Łańcuchy i kasety rowerowe kupisz w cenie 352,30 zł w sklepie Goodsport.pl. Wyświetlona wota 352,30 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Łańcuchy i kasety rowerowe
 • Sram
 • łańcuch

Opis 12-rzędowy łańcuch SRAM XX1 Eagle Gold

12-rzędowy łańcuch SRAM XX1 Eagle Gold Z zewnątrz może wyglądać normalnie, ale inżynieria w środku umożliwia zakres przełożeń, który wcześniej można było znaleźć tylko w 2-tarczowych układach napędowych. Jest to w dodatku największy wkład w wyjątkowo płynną, staranną, trwałą i cichą pracę układu napędowego Eagle. Ogniwa łańcucha Eagle posiadają gładki promień, bez ostrych krawędzi i skosów, co zapewnia znaczną redukcję hałasu, tarcia i zużycia tarcz i zębatek kasetowych. Ta konstrukcja pozwala też na bardziej płaską płytkę, co oznacza bardziej spójne nitowanie łańcucha i pokaźniejszą ogólną solidność. Parametry: Łącznik łańcucha Eagle Power Lock z technologią FLOWLINK ulepszone prowadzenie łańcucha i zwiększoną żywotność Łańcuch Eagle to najcichszy, najistotniejszy i najistotniej oporny na zużycie łańcuch na świecie unikalne parametry i konstrukcja ponadto pokaźnie ulepszoną odporność na zużycie kaset i zębatek Eagle Długość: 126 ogniw Spinka Powerlock w zestawie Numer katalogowy: 00.2518.024.020

Specyfikacja produktu

Specyfikacja 12-rzędowy łańcuch SRAM XX1 Eagle Gold
Kategoria Łańcuchy i kasety rowerowe
Marka Sram
Rodzaj łańcuch
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 352,30 zł
Najwyższa cena 352,30 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 20.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen pozwala Ci na ocenę wartości produktu w czasie.

Na chwilę obecną nie mamy archiwalnych danych dotyczących cen dla tego produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Nabyłeś ten produkt? Napisz, co o nim myślisz.

Bardzo przepraszamy, ale na chwilę obecną nie mamy zarejestrowanych jeszcze żadnych recenzji o 12-rzędowy łańcuch SRAM XX1 Eagle Gold.

Znalezione oferty

Prezentowane poniżej ceny dla 12-rzędowy łańcuch SRAM XX1 Eagle Gold Sram nie wliczają w siebie ewentualnych wydatków związanych z wysyłką. Przy wyborze miejsca zakupu, zapoznaj się z renomą sklepu i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z wysyłką. Aktualizacja listy propozycji następuje co kilkanaście minut.

 • 12-rzędowy łańcuch SRAM XX1 Eagle Gold (w sklepie Goodsport.pl)

  12-rzędowy łańcuch SRAM XX1 Eagle Gold Sklep on-line
  ★★★★★
  352,30 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Łańcuchy i kasety rowerowe Sram

Produkty powiązane

Inne w kategorii Łańcuchy i kasety rowerowe

...