Pedały platformowe Trek Line Elite
Pedały platformowe Trek Line Elite
Pedały platformowe Trek Line Elite

Pedały platformowe Trek Line Elite

224,10 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Goodsport.plw cenie 224,10 zł

Przejrzeliśmy wiele internetowych sklepów w bazie aby odnaleźć najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie. Pedały platformowe Trek Line Elite Trek z kategorii pedały rowerowe kupisz w cenie 224,10 zł w sklepie Goodsport.pl. Przedstawiona kwota 224,10 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Pedały rowerowe
 • Trek
 • platformowe

Opis Pedały platformowe Trek Line Elite

Pedały platformowe o wytrzymałej nylonowej konstrukcji i z wymiennymi pinami gwarantującymi pewną przyczepność. Odporność i pewność Od enduro po dirt jumping, wielu rowerzystów preferuje pedały platformowe, ale niezależnie od tego, gdzie jeździsz, bez dwóch zdań docenisz zalety pedałów MTB Line Elite. Mają one solidny korpus nylonowy i niemal wklęsłą platformę z wymiennymi pinami, więc gdy położysz na nich stopę, już tam zostaje. Ponieważ długotrwała skuteczność ma znaczenie, zostały zbudowane z wytrzymałej osi i uszczelnionych łożysk kasetowych, które mogą przyjąć na siebie uderzenia i nacisk w trakcie pedałowania. Szczegóły towaru Wytrzymały korpus nylonowy o sprawdzonym zarysie dla wygody i pewności konstrukcja z wirtualną wklęsłą formą z adekwatnie rozmieszczonymi pinami trzyma but w trakcie pedałowania i zjazdów Wytrzymała oś obraca się na łożyskach maszynowych Wymienne stalowe piny Montaż przy pomocy klucza imbusowego 8 mm Specyfikacja techniczna rodzaj wkładu suportu: 9/16 cala (15 mm) wariant pedałów: Platformowe typ łożyska: Łożysko/tuleja Materiał – Korpus: Żywiczne Masa: 342g

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Pedały platformowe Trek Line Elite
Kategoria Pedały rowerowe
Marka Trek
Rodzaj platformowe
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 224,10 zł
Najwyższa cena 224,10 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 22.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwoli Ci podejmować.

Nie udało się pobrać historycznych informacji na temat cen dla produktu Pedały platformowe Trek Line Elite (Pedały rowerowe). Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym użytkownikom.

Nie znaleźliśmy żadnych opinii dla Pedały platformowe Trek Line Elite. Niech Twoja opinia będzie pierwszą!

Znalezione oferty

Ceny propozycji dla Pedały platformowe Trek Line Elite Trek, które zostały przedstawione poniżej, nie obejmują ewentualnych kosztów wysyłki. Przed wyborem miejsca w którym kupisz produkt, zapoznaj się z komentarzami o sklepie i rozważ dodatkowy koszt związany z przesyłką. Odświeżanie katalogu ofert następuje co kilkanaście minut.

 • Pedały platformowe Trek Line Elite (oferta z Goodsport.pl)

  Pedały platformowe Trek Line Elite Sklep on-line
  ★★★★★
  224,10 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Pedały rowerowe Trek

Produkty powiązane

Inne w kategorii Pedały rowerowe

...