Garmin Pedały rowerowe z pomiarem mocy rally xc200
Garmin Pedały rowerowe z pomiarem mocy rally xc200
Garmin Pedały rowerowe z pomiarem mocy rally xc200

Garmin Pedały rowerowe z pomiarem mocy rally xc200

5 199,00 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Goodsport.pl: 5 199,00 zł

Przejrzeliśmy bazę sklepów on-line w naszej bazie danych aby wyszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Garmin Pedały rowerowe z pomiarem mocy rally xc200 Garmin z kategorii pedały rowerowe kupisz w cenie 5 199,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Wyświetlona wota 5 199,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Pedały rowerowe
 • Garmin

Opis Garmin Pedały rowerowe z pomiarem mocy rally xc200

Pedały rowerowe z pomiarem mocy Garmin Rally XC200 NUMER KATALOGOWY 010-02388-04 Rally XC200 zostały przetestowane w skrajnych warunkach, więc dotrzymają Ci tempa podczas jazdy. Te pedały z dwoma czujnikami zapewniają wiarygodne pomiary mocy i można je z łatwością przenosić pomiędzy rowerami bez względu na to, z jakiego roweru korzystasz i gdzie jeździsz. W zestawie: Pedały Rally XC200 Bloki pedałów Dokumentacja POMIAR MOCY w trakcie JAZDY W TERENIE Rally instaluje się jak każdy inny pedał, a dodatkowo można go z łatwością przenosić między rowerami. Tak, naprawdę. Uzyskaj szczegółowe informacje o swoich osiągach dzięki funkcji pomiaru mocy całkowitej, rytmu i innych parametrów. Łatwy montaż. Te pedały są zgodne z blokami SHIMANO SPD. Zgodność z licznikiem rowerowym Edge® i aplikacją Garmin Connect™ ułatwia aktualizację oprogramowania i przesyłanie informacji. Synchronizuj informacje z ulubionymi aplikacjami1, aby uzyskać jeszcze więcej analiz, przesyłać więcej oraz planować więcej tras. Nie chodzi tylko o moc. Szczegółowe dane o dynamice jazdy informują o równowadze między lewą a prawą nogą i innych parametrach. Zaprojektowany w sam raz do jazdy po bezdrożach. PEDAŁ O NIENAGANNEJ KONSTRUKCJI Rally przeszły rygorystyczne testy. Dzięki idealnej konstrukcji z czujnikami umieszczonymi wewnątrz te smukłe pedały instaluje się jak każde inne. prosto je przenosić między rowerami. ZaawansowanA DYNAMIKA JAZDY Poza mocą całkowitą i rytmem Rally XC200 potrafi zmierzyć wyraźnie więcej. Cechy te pozwolą przypasować trening do Twoich mocnych i słabych stron, aby poprawić jazdę. ZGODNOŚĆ Z BLOKAMI Te pedały zostały zaprojektowane z myślą o Twoich ulubionych blokach SHIMANO SPD, żeby zapewnić Ci komfort jazdy. WYMIENNE OSIE Od jazdy szosowej, przez szutrową, aż po przełajową i nie tylko – możesz jeździć poprzez cały rok. Mobilne ośki można zamontować w zestawach korpusów pedałów szosowych Rally™ RK albo Rally™ RS (do nabycia osobno). CZAS DZIAŁANIA BATERII Przygotuj się na długie przejażdżki i treningi dzięki baterii o żywotności do 120 godzin. BALANS LEWA/PRAWA Porównaj moc lewej i prawej nogi dzięki pomiarom ułatwiającym symetryczne rozłożenie generowanej mocy. POZYCJA SIEDZĄCA albo STOJĄCA Śledź czas, jaki spędzasz w każdej z pozycji, i oceniaj ich produktywność. FAZA MOCY Przyjrzyj się, gdzie tworzysz moc podczas pedałowania. PRZESUNIĘCIE OD ŚRODKA PEDAŁU Dbaj o poprawną pozycję bloków, śledząc miejsce przyłożenia siły. Więcej możliwości dzięki komfortowej łączności. W PEŁNI POŁĄCZONY Sparuj RallyXC200 ze zgodnymi licznikami rowerowymi Edge i i aplikacją Garmin Connect™, żeby ułatwić aktualizację oprogramowania, a także przesyłanie danych. Połącz się również z Aplikacja treningowa Tacx® podczas treningów w domu. WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI TRENOWANIA Rally XC200 przekazuje informacje mocy do zewnętrznych aplikacji1, takich jak Strava, TrainingPeaks® TrainerRoad i innych.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Garmin Pedały rowerowe z pomiarem mocy rally xc200
Kategoria Pedały rowerowe
Marka Garmin
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 5 199,00 zł
Najwyższa cena 5 199,00 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 22.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii zmian cen pozwala Ci podejmować świadome decyzje zakupowe.

Nie udało się pobrać historycznych danych na temat cen dla tego produktu. Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Napisz, co o nim myślisz.

Dla tego produktu nie mamy jeszcze opinii.

Znalezione oferty

W cenach propozycji dla Garmin Pedały rowerowe z pomiarem mocy rally xc200 Garmin, przedstawionych poniżej, nie uwzględniono ewentualnych kosztów wysyłki. Zanim podejmiesz decyzję, gdzie zrobić zakup, zapoznaj się z opiniami o firmie i uwzględnij warunki dostawy. Lista propozycji cenowych jest cyklicznie odświeżana, co kilkanaście minut.

 • Garmin Pedały rowerowe z pomiarem mocy rally xc200 (idź do Goodsport.pl)

  Garmin Pedały rowerowe z pomiarem mocy rally xc200 Sklep on-line
  ★★★★★
  5 199,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Pedały rowerowe Garmin

Produkty powiązane

Inne w kategorii Pedały rowerowe

...