Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 75 TLR Disc
Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 75 TLR Disc
Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 75 TLR Disc
Koła rowerowe Bontrager

Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 75 TLR Disc

5 199,00 zł

Okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę ma Goodsport.plw cenie 5 199,00 zł

Przejrzeliśmy wiele e-sklepów w systemie BikeTOP aby wyszukać świetną ofertę dla Ciebie. Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 75 TLR Disc Bontrager z kategorii koła rowerowe kupisz w cenie 5 199,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Pokazana cena 5 199,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Koła rowerowe
 • Bontrager

Opis Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 75 TLR Disc

Sztandarowe koło z włókna węglowego firmy Bontrager oparte na ultraaerodynamicznym profilu o głębokości 75 mm, zaprojektowane z myślą o najwyższej szybkości i stabilności w trakcie jazdy jednostkowej na czas oraz rowerowych odcinków w triatlonie. Szczegóły towaru Włókno węglowe OCLV RSL jest materiałem lżejszym i bardziej wytrzymałym, co pozwala produkować szybsze i bardziej zrównoważone profile obręczy. Obręcz o głębokości 75 mm zaprojektowana w technice modelowania 3D jest modelem proponującym największą prędkość i stabilność spomiędzy przystępnych rozwiązań. Wewnętrzna szerokość wynosząca 23 mm to sprawdzony sposób na płynniejszą jazdę z mniejszymi oporami, gwarantując szybciej toczące się koło i oponę. Obręcze gotowe do wykorzystania bezdętkowego (TLR) z opaską do obręczy TLR Bontrager, a także taśmami TLR Obręcz z włókna węglowego OCLV o głębokości 75 mm (szerokość zewnętrzna 31 mm), szprychy DT Aerolite 24/24 i nyple DT ProLock Ultralekkie części wewnętrzne piast DT Swiss 240s z 36-zębowym mechanizmem zapadkowym i 11-rzędowym bębenkiem piasty Piasty pod tarcze Centerlock z osią przelotową 12 mm z przodu i z tyłu, przystępne zaślepki dla osi QR W komplecie taśma do obręczy TLR, wentyl TLR i klasyczna opaska do obręczy Specyfikacja techniczna Bębenek tył: Shimano/SRAM Road 10/11-speed Średnica: 700C wariant Tubeless Ready (TLR)/clincher Kompatybilność kasety: Tył: Shimano/SRAM szosowe 10/11-rzędowe Szerokość piasty: Przód: 100 mm, Tył: 142 mm Otwory: 24 Cieniowanie: 14/17/14 Przekrój poprzeczny: Eliptyczny rodzaj mocowania tarczy: Tarcza Centerlock Załącznik: Oś przelotowa typ blokowania nypli: Ze stopu, samoblokujące Wentyl: Presta Materiał – Obręcz: Karbonowe Masa: Przód: 765g, Tył: 880g

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 75 TLR Disc
Kategoria Koła rowerowe
Marka Bontrager
EAN 7613052372525
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 5 199,00 zł
Najwyższa cena 5 199,00 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 22.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen pozwala na podejmowanie przemyślanych decyzji zakupowych.

Przepraszamy, na chwilę obecną brak dostępnych danych o historii cen tego produktu.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla nas ważna! Wyślij recenzję tego produktu.

Bardzo przepraszamy, ale na chwilę obecną nie mamy zarejestrowanych jeszcze żadnych opinii o Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 75 TLR Disc.

Znalezione oferty

W cenach propozycji dla Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 75 TLR Disc Bontrager, prezentowanych poniżej, nie uwzględniono ewentualnych kosztów wysyłki. Przed wyborem miejsca zakupu, zapoznaj się z renomą firmy i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z przesyłką. Co kilka / kilkanaście minut następuje aktualizacja katalogu propozycji.

 • Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 75 TLR Disc (oferta z Goodsport.pl)

  Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 75 TLR Disc Sklep on-line
  ★★★★★
  5 199,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Koła rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Koło MTB Bontrager Line DH 30 TLR 29
Bontrager
Koło szosowe Aeolus Pro 37V Disc TLR
Bontrager

Inne w kategorii Koła rowerowe

...