Topeak Torebka podsiodłowa aero wedge pack small
Topeak Torebka podsiodłowa aero wedge pack small
Topeak Torebka podsiodłowa aero wedge pack small

Topeak Torebka podsiodłowa aero wedge pack small

89,99 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma Avans.pl: 89,99 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów on-line w bazie danych aby wyszukać najlepszą ofertę dla Ciebie. Topeak Torebka podsiodłowa aero wedge pack small Topeak z kategorii sakwy, torby i plecaki rowerowe kupisz w cenie 89,99 zł w sklepie Avans.pl. Pokazana cena 89,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Sakwy, torby i plecaki rowerowe
 • torba podsiodłowa

Opis Topeak Torebka podsiodłowa aero wedge pack small

Torba podsiodłowa Topeak Aero Wedge Pack z konwencjonalnym systemem mocowania. Dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości tworzyw jest bardzo wytrzymała i odporna na rozdarcia czy uszkodzenia. W dodatku specjalną, asygnowaną szlufkę na lampkę żeby była ona adekwatnie widoczna po zmroku. Pasek odblaskowy 3M™ dodatkowo polepsza bezpieczeństwo. Zamykana na klasyczny suwak, nietrudny dostęp do wnętrza gdzie zmieszczą się konieczne części wyposażenia. W środku znajduje się kieszonka z siatki. Torba jest usztywniana dlatego nie wygina się podczas otwierania. Montowana do sztycy paskiem z rzepem, a do siodła dwoma paskami z klipsami z regulacją. Wymiary medium i large ponadto posiadają możliwość rozszerzenia obszerności poprzez otwarcie drugiego suwaka. Topeak Aero Wedge Pack to nieprzeciętne rozwiązanie dla każdego rowerzysty, które potrzebny ekwipunek lubi mieć adekwatnie zabezpieczony i zawsze pod ręką. Atrybuty: materiał: 1200 Denier powlekany teflonem średnica sztycy: ø27.2 - ø34.9 mm system mocowania: Nylonowe paski z zatrzaskami i pasek z rzepem odblaski: taśma 3M™ parametry: szlufka na lampkę, powiększana objętość (M,L) Micro: rozmiary: 16 x 8 x 7.5 cm pojemność: 0.41 L waga: 85g Small: wymiary: 18 x 8.5 x 11 cm pojemność: 0.66 L waga: 100g Medium: rozmiary: 20 x 11 x 12 cm objętość: 0.98-1.31 L waga: 130g Large: rozmiary: 23 x 13 x 14 cm objętość: 1.48-1.97 L waga: 165g

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Topeak Torebka podsiodłowa aero wedge pack small
Kategoria Sakwy, torby i plecaki rowerowe
EAN 4712511825909
Rodzaj torba podsiodłowa
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 89,99 zł
Najwyższa cena 89,99 zł
W bazie od 17.11.2015
Data aktualizacji 26.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Avans.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen pozwala Ci podejmować przemyślane decyzje zakupowe.

nie udało się nam pobrać historycznych danych na temat cen dla produktu Topeak Torebka podsiodłowa aero wedge pack small (Sakwy, torby i plecaki rowerowe). Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym klientom.

Nie znaleźliśmy w bazie żadnych recenzji dla Topeak Torebka podsiodłowa aero wedge pack small. Niech Twoja recenzja będzie pierwszą!

Znalezione oferty

W cenach ofert dla Topeak Torebka podsiodłowa aero wedge pack small Topeak, pokazanych na poniższej liście, nie uwzględniono możliwych kosztów dostarczenia towaru. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Co kilka - kilkanaście minut następuje aktualizacja listy propozycji.

 • Topeak Torebka podsiodłowa aero wedge pack small (oferta z Avans.pl)

  Topeak Torebka podsiodłowa aero wedge pack small Sklep on-line
  ★★★★★
  89,99 zł
  Kategoria w sklepie Avans.pl: Sakwy, torby i plecaki rowerowe Topeak

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Topeak Torebka podsiodłowa aero wedge pack small

Inne w kategorii Sakwy, torby i plecaki rowerowe

...