Błotniki Simpla HAMMER 2 komplet, B428162Z
Błotniki Simpla HAMMER 2 komplet, B428162Z
Błotniki Simpla HAMMER 2 komplet, B428162Z

Błotniki Simpla HAMMER 2 komplet, B428162Z

Ostatnia cena
103,95 zł

Informacje o ofertach

Na tę chwilę produkt Błotniki Simpla HAMMER 2 komplet, B428162Z pochodzący z kategorii błotniki rowerowe nie znajduje się w żadnym sklepie w systemie BikeTOP. Cena, po której produkt był możliwy do kupienia 103,95 zł została odnotowana 08.07.2024. Zapraszamy wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Błotniki rowerowe

Opis Błotniki Simpla HAMMER 2 komplet, B428162Z

Waga: 325g. Kolor: czarny z żółtymi wstawkami. Materiał: Twoszywo sztuczne - PP, PC. Mocowanie: Trzon widelca, sztyca siodła. Rozmiar koła: 24-29. Uwagi: Motocrossowa optyka, dostosowany dodatkowo do widelców Manitou, zapięcie SPEEDclick i SPEEDstrap.

Nasz flagowy zestaw błotników to istne terenówki, zaspokoi najszczególniej wymagające zapotrzebowania skrajnej jazdy w nieprzystępnym terenie. Błotnik przedni HAMMER SDFto super lekki błotnik o oryginalnej, motocrossowej optyce, zaprojektowany specjalnie dla nowej generacji rowerów z amortyzowanymi widelcami.

prędki montaż i wygodne użytkowanie pozwala na zatrzaskowy adapter SPEEDclick, który wkręcany jest do trzonu widelca. Błotnik w trakcie jazdy skręca wraz z kołem, jego płetwa cały czas znajduje się w znikomej odległości od opony gwarantując stosowną ochronę podczas jazdy w każdym terenie.

Błotnik stosować można też z widelcami Manitou. Błotnik tylny HAMMER2 SDRstworzony został do ekstremalnej jazdy po bezdrożach. Użytkownicy rowerów z pewnością docenią ten nowoczesny błotnik za jego design i komfortową regulację.

Uniwersalność zagwarantuje możliwość zamocowania na sztycy pod siodłowej lub poniżej na ramie za pomocą postępowego zapięcia opaskowego SPEEDstrap. Specjalna widełkowa konstrukcja i użycie podwójnego przegubu pozwala na genialne przypasowanie błotnika do ergonomii ramy i koła.

pokaźna płetwa gwarantuje maksimum ochrony podczas jazdy w każdym terenie. Odblaski mogą ocalić życie!!! Zgodnie z tym hasłem błotniki HAMMER2 SDRzostały zaopatrzone w odblaskowe elementy mające na celu powiększenie widoczności i bezpieczeństwa rowerzysty.

przystępne również w designie wielbicieli „jabłuszka", kolorze białym.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Błotniki Simpla HAMMER 2 komplet, B428162Z
Kategoria Błotniki rowerowe
EAN 5900672428162
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 14.12.2016
Data aktualizacji 08.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja śledzenia zmian cen pozwala na porównanie wartości produktu w czasie.

Bardzo nam przykro, ale na chwilę obecną nie ma dostępnych danych na temat historii cen produktu Błotniki Simpla HAMMER 2 komplet, B428162Z.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla nas niezwykle istotna! Wyślij recenzję tego produktu.

Niestety, jeszcze nikt nie ocenił Błotniki Simpla HAMMER 2 komplet, B428162Z. BBądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty

Ceny ofert dla Błotniki Simpla HAMMER 2 komplet, B428162Z Simpla, które zostały przedstawione poniżej, nie obejmują ewentualnych kosztów przesyłki. Przy wyborze miejsca w którym kupisz produkt, zapoznaj się z oponiami o firmie i rozważ dodatkowy koszt związany z wysyłką. Aktualizacja katalogu sklepów następuje co kilka / kilkanaście minut.

  • Przepraszamy, ale na chwilę obecną nie mamy żadnych dostępnych ofert dla Błotniki Simpla HAMMER 2 komplet, B428162Z. Proszę sprawdź ponownie później.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Błotniki Simpla HAMMER 2 komplet, B428162Z

Inne w kategorii Błotniki rowerowe

Zestaw błotników Bontrager NCS
Bontrager
Zestaw błotników ncs Bontrager
Bontrager
...