Vermeiren Rower trójkołowy rehabilitacyjny safari (dla chłopców 3-7lat)
Vermeiren Rower trójkołowy rehabilitacyjny safari (dla chłopców 3-7lat)
Vermeiren Rower trójkołowy rehabilitacyjny safari (dla chłopców 3-7lat)
Rowery dziecięce Vermeiren

Vermeiren Rower trójkołowy rehabilitacyjny safari (dla chłopców 3-7lat)

2 690,00 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych: 2 690,00 zł

Przeszukaliśmy wiele e-sklepów w bazie danych BikeTOP aby odszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Vermeiren Rower trójkołowy rehabilitacyjny safari (dla chłopców 3-7lat) Vermeiren z kategorii rowery dziecięce kupisz w cenie 2 690,00 zł w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych. Wyświetlona cena 2 690,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Rowery dziecięce
 • Vermeiren

Opis Vermeiren Rower trójkołowy rehabilitacyjny safari (dla chłopców 3-7lat)

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla chłopców w wieku 3-7 lat SAFARI Vermeiren
Rehabilitacyjny rowerek trójkołowy. Kolorystyka, a także ozdoby powodują, że rowerek jest przeznaczony dla chłopców. Perfekcyjne narzędzie terapeutyczne i rehabilitacyjne dla dzieci z MPD. Rower jest jeszcze genialny dla dzieci z zachwianym poczuciem równowagi, z zaburzeniami ruchu. Ruch stymulująco wpływa na utrzymanie układu kostno mięśniowego w korzystnej kondycji. Poprawia krążenie, oddychanie, ogólnie wzmacnia organizm. Rowery motywują do działania stanowczo dzieci. Dzięki rowerowi dzieci łatwiej integrują się z rówieśnikami.
Jeżeli chcesz widzieć na twarzy swojego dziecka uśmiech i radość, wystarczy, że posadzisz go na rowerze. Dzieci uwielbiają jeździć na rowerze. Radość rodzica jest podwójna kiedy przy tej okazji dziecko się rehabilituje.
Bogata gama opcji dodatkowych pozwala na bezpieczną jazdę, a także ustabilizowanie w taki sposób aby nie spadło z rowera.
W standardzie rower jest dostarczany z systemem ostrego koła. Aby jechać należy ciągle pedałować. Dla niektórych osób jest to wyszczególnione ponieważ wymusza ciągły ruch nóg w ten sposób efekt rehabilitacji jest zintensyfikowany. Jeżeli rower ma być wyekwipowany w inny wariant napędu, na przykład wolne koło albo torpedo należy to zaznaczyć przy zamówieniu.
by dobrać właściwy rower dla dziecka należy zmierzyć wewnętrzną długość nogi, od ziemi do pachwiny. Model SAFARI jest dla dziecka o długości nogi 30cm-46cm.
towar jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją wykorzystywania lub etykietą. Producentem tego typu maszyn jest firma VERMEIREN POLSKA SP.ZO.O.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Vermeiren Rower trójkołowy rehabilitacyjny safari (dla chłopców 3-7lat)
Kategoria Rowery dziecięce
Marka Vermeiren
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 2 690,00 zł
Najwyższa cena 2 690,00 zł
W bazie od 11.08.2021
Data aktualizacji 15.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen daje możliwość podejmowania przemyślanych decyzji zakupowych.

nie udało się nam pozyskać historycznych informacji na temat cen dla produktu Vermeiren Rower trójkołowy rehabilitacyjny safari (dla chłopców 3-7lat). Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym kupującym.

Bardzo przepraszamy, ale na chwilę obecną nie mamy jeszcze opinii o Vermeiren Rower trójkołowy rehabilitacyjny safari (dla chłopców 3-7lat).

Znalezione oferty

Ceny prezentowanych niżej ofert dla Vermeiren Rower trójkołowy rehabilitacyjny safari (dla chłopców 3-7lat) Vermeiren nie zawierają w sobie ewentualnych kosztów wysyłki Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Katalog propozycji jest odświeżana raz na kilkanaście minut.

 • Vermeiren Rower trójkołowy rehabilitacyjny safari (dla chłopców 3-7lat) (idź do Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych)

  Vermeiren Rower trójkołowy rehabilitacyjny safari (dla chłopców 3-7lat) Sklep on-line
  ★★★★★
  2 690,00 zł
  Kategoria w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych: Rowery dziecięce Vermeiren

Produkty powiązane

Inne w kategorii Rowery dziecięce

...