Shimano Rękawiczki rowerowe classic (rozmiar xl) czarno-żółty
Shimano Rękawiczki rowerowe classic (rozmiar xl) czarno-żółty
Shimano Rękawiczki rowerowe classic (rozmiar xl) czarno-żółty

Shimano Rękawiczki rowerowe classic (rozmiar xl) czarno-żółty

Ostatnia cena
149,99 zł

Informacje o produkcie

W tej chwili Shimano Rękawiczki rowerowe classic (rozmiar xl) czarno-żółty z działu odzież i obuwie nie znajduje się w żadnym obserwowanym sklepie. Cena, po której był możliwy 149,99 zł została zapamiętana 13.04.2024. Zapraszamy wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Odzież i obuwie
  • Shimano
  • rękawiczki

Opis Shimano Rękawiczki rowerowe classic (rozmiar xl) czarno-żółty

wygodne rękawiczki do jazdy pochłaniające drgania. Shimano jest wiodącym producentem elementów rowerowych na świecie, co zawdzięcza swym wybitnym innowacjom i bezawaryjności sprawdzonej w każdych warunkach. Wartością podstawową jest zawsze funkcjonalność i jakość produktów. Oprócz komponentów rowerowych, Shimano od wielu lat formuje, i poddaje rygorystycznym testom ubrania z najwyższej jakości tworzyw, które pasują niczym druga skóra. Odzież Shimano gwarantuje genialną ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Bez względu na to, czy jest gorąco, zimno, mokro albo sucho, odzież rowerowa Shimano pozwala zachować uczucie komfortu i rozszerzyć przejeżdżane odległości. W ofercie Shimano znajdziemy na dodatek m.in. Szeroką gamę okularów, plecaków i obuwia rowerowego....

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Shimano Rękawiczki rowerowe classic (rozmiar xl) czarno-żółty
Kategoria Odzież i obuwie
Marka SHIMANO
EAN 4550170519858
Rodzaj rękawiczki
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 19.03.2024
Data aktualizacji 13.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja śledzenia zmian cen pozwala na podejmowanie świadomych decyzji o zakupie.

Na chwilę obecną nie posiadamy historycznych danych dotyczących cen dla produktu Shimano Rękawiczki rowerowe classic (rozmiar xl) czarno-żółty. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Napisz, co o nim myślisz.

Nie mamy w bazie jeszcze opinii na temat Shimano Rękawiczki rowerowe classic (rozmiar xl) czarno-żółty. Może chciałbyś dodać pierwszą opinię?

Znalezione oferty

Do kwot pokazanych na poniższej liście dla Shimano Rękawiczki rowerowe classic (rozmiar xl) czarno-żółty SHIMANO nie wliczono ewentualnych kosztów dostawy. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie dokonasz zakupu, zorientuj się w ocenach firmy i dodaj do tego możliwy koszt wysyłki. Aktualizacja katalogu sklepów z ofertami następuje co kilka minut.

  • Tymczasowo nie mamy dostępnych ofert dla Shimano Rękawiczki rowerowe classic (rozmiar xl) czarno-żółty. Proszę sprawdź ponownie za jakiś czas.

Produkty powiązane

Shimano Buty sh-xc300m
Shimano
Shimano Buty shrp300
Shimano
Buty sh-xc100m Shimano
Shimano

Inne w kategorii Odzież i obuwie

...