Kross Trans 2.0 (SHIMANO) Damski czarny - szary połysk
Kross Trans 2.0 (SHIMANO) Damski czarny - szary połysk
Kross Trans 2.0 (SHIMANO) Damski czarny - szary połysk
Kross Trans 2.0 (SHIMANO) Damski czarny - szary połysk 2
Kross Trans 2.0 (SHIMANO) Damski czarny - szary połysk 3
Kross Trans 2.0 (SHIMANO) Damski czarny - szary połysk 4
Kross Trans 2.0 (SHIMANO) Damski czarny - szary połysk 5

Kross Trans 2.0 (SHIMANO) Damski czarny - szary połysk

Ostatnia cena
2 098,95 zł

Informacje o produkcie

Aktualnie Kross Trans 2.0 (SHIMANO) Damski czarny - szary połysk z kategorii rowery trekkingowe nie znajduje się w żadnym monitorowanym sklepie w bazie BikeTOP. Ostatnia zapisania cena produktu to 2 098,95 zł została zapisania 08.05.2024. Sprawdź dostępność w innym terminie.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Rowery trekkingowe
  • 21
  • damski
  • 2021

Opis Kross Trans 2.0 (SHIMANO) Damski czarny - szary połysk

KROSS TRANS 2.0 2021 – bogate wyposażenie i znaczne możliwości

obszerniejszą część tygodnia spędzasz w mieście, a w weekend pozwalasz sobie na dłuższe, rowerowe wycieczki? W takim razie potrzebny Ci jest KROSS TRANS 2.0, czyli model łączący atrybuty miejskich jednośladów i pojazdów przeznaczonych do przejażdżek leśnymi ścieżkami. Bogate wyposażenie, części pochodzące od producentów o ugruntowanej pozycji na rynku, przemyślany projekt i staranne wykończenie powodują,momentalnie docenisz ten rower!

KROSS TRANS 2.0 przypadnie Ci do gustu, jeśli:

  • uwielbiasz być przygotowany na każde warunki, jakie mogą panować na drodze – nad kołami roweru znajdują się błotniki, dlatego nie musisz martwić się o swoją odzież, przemierzając kałuże czy błotniste ścieżki. W dodatku zintegrowane z pojazdem oświetlenie zapewni Ci bezpieczeństwo na drodze, kiedy zrobi się ciemno

  • szukasz ergonomicznego, uniwersalnego roweru – model ten ma specjalnie umocniony bagażnik, dzięki temu przewieziesz na nim nieco cięższy bagaż. Właśnie dlatego nadzwyczajnie spisze się on w miejskiej dżungli, a także w trakcie weekendowego wypadu na piknik

  • cenisz sobie komfort jazdy – zapewniają to płynnie działające przerzutki i hamulce V-brake, które zatrzymają pojazd jednocześnie na piaszczystej ścieżce, jak i na asfaltowej drodze.

KROSS TRANS 2.0 został produkowany z aluminium performance, czyli lekkiego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału – dlatego model ten to wybór na długie lata. Postaw na rower, którym dojdziesz, gdzie tylko chcesz!

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kross Trans 2.0 (SHIMANO) Damski czarny - szary połysk
Kategoria Rowery trekkingowe
EAN 5902262032483
Ilość biegów 21
Przeznaczenie damski
Rocznik 2021
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 13.09.2022
Data aktualizacji 08.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala na porównanie wartości towaru w czasie.

Nie udało nam się zebrać archiwalnych danych na temat cen dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Nie mamy w bazie jeszcze opinii na temat Kross Trans 2.0 (SHIMANO) Damski czarny - szary połysk. Czy chciałbyś przesłać pierwszą opinię?

Znalezione oferty

Ceny ofert dla Kross Trans 2.0 (SHIMANO) Damski czarny - szary połysk KROSS, które są pokazane poniżej, nie zawierają ewentualnych kosztów dostawy. Przed określeniem, gdzie dokonasz zakupu, zorientuj się w ocenie firmy oraz nie zapomnij o dodaniu dodatkowych kosztów jeżeli istnieją. Aktualizacja katalogu sklepów następuje co kilka / kilkanaście minut.

  • Na chwilę obecną nie mamy interesujących ofert dla Kross Trans 2.0 (SHIMANO) Damski czarny - szary połysk. Proszę sprawdź ponownie za jakiś czas.

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Kross Trans 2.0 (SHIMANO) Damski czarny - szary połysk

Inne w kategorii Rowery trekkingowe

Brak innych produktów w kategorii Rowery trekkingowe
...