Bontrager Kask quantum mips
Bontrager Kask quantum mips
Bontrager Kask quantum mips

Bontrager Kask quantum mips

463,20 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował Goodsport.pl: 463,20 zł

Przeszukaliśmy wiele sklepów internetowych w bazie BikeTOP aby wyszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Bontrager Kask quantum mips Bontrager z kategorii kaski i ochraniacze kupisz w cenie 463,20 zł w sklepie Goodsport.pl. Wyświetlona wota 463,20 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Kaski i ochraniacze
 • Bontrager
 • kask

Opis Bontrager Kask quantum mips

Wszechstronny kask proponujący wyższy poziom komfortu i łatwy w regulacji System dostosowania BOA®. Daje Ci starannie to, czego Ci trzeba i nic zbędnego. Kask do wszystkiego idealna ochrona, genialny wygląd i bezpieczne dobranie sprawiają, że kask Quantum jest dla tych, którzy po prostu chcą sobie pojeździć. Ma on rozwiązanie MIPS (system ochrony przed uderzeniami z najróżniejszych kierunków) gwarantujące genialną ochronę, jak na dodatek świetną wentylację, dzięki czemu jest nieprzeciętny zarówno na szlaku, jak i w mieście. System MIPS (System ochrony przed uderzeniami z zróżnicowanych kierunków) został opracowany przez neurochirurgów i naukowców, a jego celem jest ograniczenie sił obrotowych oddziałujących na mózg w przypadku ukośnych uderzeń w głowę. Szczegóły produktu System ochrony mózgu MIPS System przypasowania BOA® umożliwia rowerzystom zapięcie i dostosowanie regulacji kasku w prosty sposób, jedną ręką budowa kompozytowa in-mold wzmacnia kask i pozwala uzyskać pokaźniejszą różnorodność otworów wentylacyjnych Miękkie, wygodne, odprowadzające wilgoć i realne do czyszczenia wyściółki kasku Wewnętrzne kanały pozwalają na przepływ powietrza nad głową, dzięki temu głowa nie przegrzewa się i nie poci Demontowalna osłona i zaślepki otworów dopasowanie wyglądu kasku do indywidualnego stylu Sprzączki pasków LockDown sprawiają, że ich regulacja jest prosta, a cały system korzystnie wygląda Gwarancja wymiany w razie wypadku oznacza darmową podmianę w ciągu pierwszego roku od daty zakupu, w razie uszkodzenia kasku wskutek wypadku informacje technologiczne rozmiar: (obwód głowy) S (51-57 cm) M (54-60 cm) L (58-63 cm) XL (60-66 cm) Fit system: BOA® Materiał wykonania okładziny: Wyściółki odprowadzające wilgoć typ sprzączki: Klamra charakterystyczna mieści: Gwarancja zamiany w razie kolizji, zaślepki do daszków Masa: S:335g M:365g L:410g XL:425g tablica rozmiarów wymiar kasku Obwód głowy S 51-57 cm M 54-60 cm L 58-63 cm XL 60-66 cm

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Bontrager Kask quantum mips
Kategoria Kaski i ochraniacze
Marka Bontrager
Rodzaj kask
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 463,20 zł
Najwyższa cena 463,20 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 23.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen pozwoli Ci podejmować.

Na chwilę obecną nie posiadamy danych archiwalnych dotyczących cen dla tego produktu. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Daj nam znać, co o nim myślisz.

Nie znaleźliśmy w bazie żadnych recenzji dla Bontrager Kask quantum mips. Niech Twoja recenzja będzie pierwsza!

Znalezione oferty

Wskazane poniżej ceny dla produktu Bontrager Kask quantum mips Bontrager nie wliczają w siebie ekstra wydatków związanych z przesyłką. Zanim dokonsz zakupu, pozyskaj informacje o renomie firmy i nie zapomnij o możliwości ujawnienia dodatkowych kosztów. Katalog sklepów jest odświeżana raz na kilka - kilkanaście minut.

 • Bontrager Kask quantum mips (idź do Goodsport.pl)

  Bontrager Kask quantum mips Sklep on-line
  ★★★★★
  463,20 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Kaski i ochraniacze Bontrager

Produkty powiązane

Bontrager Kask velocis mips
Bontrager

Inne w kategorii Kaski i ochraniacze

Kask Alpina Mtb17
ALPINA
239,99 zł

Kask Alpina Mtb17

Kask mtb17 | Alpina
Alpina
238,61 zł

Kask mtb17 | Alpina

Kask Alpina Mtb17
Alpina
227,27 zł

Kask Alpina Mtb17

...