Electra Loft 7i z ramą w wersji damskiej 2024 Blizzard Blue S
Electra Loft 7i z ramą w wersji damskiej 2024 Blizzard Blue S
Electra Loft 7i z ramą w wersji damskiej 2024 Blizzard Blue S

Electra Loft 7i z ramą w wersji damskiej 2024 Blizzard Blue S

2 099,00 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Goodsport.pl: 2 099,00 zł

Przeszukaliśmy bazę sklepów internetowych w naszym systemie aby odszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Electra Loft 7i z ramą w wersji damskiej 2024 Blizzard Blue S Electra z kategorii pozostałe rowery i akcesoria kupisz w cenie 2 099,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Przedstawiona kwota 2 099,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Pozostałe rowery i akcesoria
 • Electra

Opis Electra Loft 7i z ramą w wersji damskiej 2024 Blizzard Blue S

To Twoje miasto. Więc poruszaj się po nim optymalnie. Loft™ 7i jest lekkim rowerem do dojazdów do pracy, w którym funkcjonalność oznacza radość z jazdy. Koła 700c i wyprostowana pozycja do jazdy ze stopami z przodu optymalną prędkość, komfort i kontrolę. Ten współczesny klasyk jest wytworzony do jazdy. Jest lekki. Jest wytrzymały. Jest komfortowy i zaprojektowany tak, żeby sprostać trudom na ulicach. Jest właściwy dla Ciebie, jeśli... nieskomplikowanego w prowadzeniu, niewymagającego konserwacji roweru do dojazdów do pracy, który będzie w stanie wyruszyć z Tobą na ulice miasta. Niezależnie od tego, czy jest to jazda do pracy, sklepu spożywczego czy na imprezę, ten rower powinien dowieźć Cię tam bezpiecznie i stylowo. Użyte technologie Rower Loft 7i został zbudowany tak, by sprostać trudnościom pojawiającym się na drodze dzięki kołom 700c i wyprostowanej pozycji do jazdy zapewniającej pełen komfort i kontrolę. Ten lekki rower miejski jest wyekwipowany w 7-biegową wewnętrzną piastę Shimano Nexus, aluminiowe hamulce szczękowe z dwoma piwotami, malowane błotniki i stylowy tylny bagażnik ze stopu aluminium. Jaka jest Electra? Loft to lekki rower miejski do dojazdów do pracy, na którym w dwie minuty dojedziesz z mieszkania na espresso. Spora frajda, niskie koszty utrzymania — ten rower został wytwarzany do jazdy po mieście i wszystkiego, co się z nią integruje. Jest zwinny, lekki i przyciągający uwagę, co powoduje, że na rowerze Loft 7i za każdym razem dotrzesz do celu w prawidłowym stylu. Dlaczego pokochasz Electre Loft 7i Wybierz geometrię ramy, która jest dla Ciebie stosowna: rama z wysoko lub z niżej poprowadzoną rurą górną, co usprawnia wsiadanie na rower i zsiadanie z niego. Wyprostowana pozycja jazdy ze stopami z przodu gwarantuje trafną prędkość, komfort i kontrolę. Wybierz jeden z wielu kolorów. Spersonalizuj swój rower Loft, aby nikt nie miał podobnego. Dodaj przedni koszyk do przewożenia rzeczy, dzwonek, by wszyscy słyszeli, iż nadjeżdżasz i uchwyt na kubek z poranną kawą. Uzupełnij tę stylizację o kask Electra i dojedź do celu bezpiecznie i modnie.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Electra Loft 7i z ramą w wersji damskiej 2024 Blizzard Blue S
Kategoria Pozostałe rowery i akcesoria
Marka Electra
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 2 099,00 zł
Najwyższa cena 2 099,00 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 22.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen pozwala Ci na analizę wartości produktu w czasie.

Na tę chwilę nie mamy danych historycznych cenowych dla tego produktu. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla innych bardzo ważna! Dodaj swoją recenzję produktu.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Electra Loft 7i z ramą w wersji damskiej 2024 Blizzard Blue S. Pomóż innym klientom i podziel się swoimi przemyśleniami.

Znalezione oferty

Do kwot pokazanych niżej dla Electra Loft 7i z ramą w wersji damskiej 2024 Blizzard Blue S Electra nie doliczono ewentualnych kosztów dostawy / wysyłki. Zanim wybierzesz, gdzie zrobić zakup, zapoznaj się z opiniami o firmie i uwzględnij warunki dostawy. Lista sklepów jest stale odświeżana co jakiś czas, około raz na kilka minut.

 • Electra Loft 7i z ramą w wersji damskiej 2024 Blizzard Blue S (oferta z Goodsport.pl)

  Electra Loft 7i z ramą w wersji damskiej 2024 Blizzard Blue S Sklep on-line
  ★★★★★
  2 099,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Pozostałe rowery i akcesoria Electra

Produkty powiązane

Inne w kategorii Pozostałe rowery i akcesoria

...