Kierownica/mostek mtb rsl Bontrager
Kierownica/mostek mtb rsl Bontrager
Kierownica/mostek mtb rsl Bontrager

Kierownica/mostek mtb rsl Bontrager

1 749,00 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Goodsport.plw cenie 1 749,00 zł

Przejrzeliśmy wiele internetowych sklepów w naszej bazie danych aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Kierownica/mostek mtb rsl Bontrager Bontrager z kategorii kierownice rowerowe kupisz w cenie 1 749,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Cena 1 749,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Kierownice rowerowe
 • Bontrager

Opis Kierownica/mostek mtb rsl Bontrager

Zintegrowana kierownica/wspornik, która zagwarantuje estetyczną produktywność w lekkim opakowaniu. Zniewalający wygląd i nieszablonowe osiągi Usprawnij swoją maszynę i zamontuj kierownicę/mostek MTB Bontrager RSL,radować się z wyjątkowo szykownego, jednoczęściowego i w pełni zintegrowanego karbonowego zespołu. Kierownica z włókna węglowego OCLV to wzorzec wytrzymałości i lekkości, a dzięki bezproblemowej integracji elektroniki z Blendr Twój kokpit będzie wyglądał i sprawował się lepiej niżeli kiedykolwiek. Kierownica/mostek MTB RSL jest zgodna zarówno ze sterami Knock Block, jak i charakterystycznymi, więc nie ma powodu, by nie wybrać tej unikatowej wyczynowej części. Detale artykułu kompozycja z włókna węglowego OCLV jest wyznacznikiem wytrzymałości i lekkości Zgodność ze sterami z Knock Block i typowymi (załączony adapter) Bezproblemowa integracja akcesoriów z Blendr (mocowania sprzedawane oddzielnie) Linie pozycjonowania dźwigni manetki i hamulca pozwalają na ich staranne ustawienie Linie docięcia 40 mm pozwalają uzyskać właściwe dostosowanie elementy mocujące z tytanu są lekkie i długowieczne informacje techniczne Wznios mostka: 750mm x 70mm: -13 poziomów 750mm x 80mm: -13 poziomów 750mm x 90mm: -13 stopni 820mm x 35mm: 0 poziomów 820mm x 45mm: 0 poziomów Wznios kierownicy: 750mm x 70mm: 0 750mm x 80mm: 0 750mm x 90mm: 0 820mm x 35mm: 27,5 mm 820mm x 45mm: 27,5 mm Materiał: Composite

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kierownica/mostek mtb rsl Bontrager
Kategoria Kierownice rowerowe
Marka Bontrager
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 1 749,00 zł
Najwyższa cena 1 749,00 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 20.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii zmian cen pozwoli Ci podejmować.

nie udało się nam pobrać historycznych danych na temat cen dla produktu Kierownica/mostek mtb rsl Bontrager (Kierownice rowerowe). Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym klientom.

Na chwilę obecną brak w systemie recenzji tego produktu. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty

Ceny ofert dla Kierownica/mostek mtb rsl Bontrager Bontrager, które zostały pokazane poniżej, nie zawierają ewentualnych kosztów przesyłki. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie dokonasz zakupu, zorientuj się w ocenie sklepu oraz dodaj do ceny możliwy koszt dostarczenia. Aktualizacja katalogu sklepów następuje co kilka / kilkanaście minut.

 • Kierownica/mostek mtb rsl Bontrager (idź do Goodsport.pl)

  Kierownica/mostek mtb rsl Bontrager Sklep on-line
  ★★★★★
  1 749,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Kierownice rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kierownice rowerowe

...