Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf
Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf
Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf

Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf

399,00 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Goodsport.pl: 399,00 zł

Przejrzeliśmy całą bazę sklepów on-line w naszej bazie aby wyszukać najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf Bontrager z kategorii kierownice rowerowe kupisz w cenie 399,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Cena 399,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Kierownice rowerowe
 • Bontrager

Opis Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf

Aluminiowa kierownica o aerodynamicznym oraz z lekkim zwiększeniem gwarantującym więcej miejsca na nadgarstki. Nowy poziom szybkości kształt kierownicy Bontrager Elite Aero VR-CF niweluje opór powietrza. Obliczono,dzięki temu można polepszyć czas o 23 sekundy na godzinę w porównaniu do konwencjonalnej kierownicy o okrągłym profilu. Skorzystaj z zalet kierownicy ukształtowanej z aluminium 6066-T6 oraz wewnętrznego kanału na linki i zyskaj tym samym o ulepszony poziom aerodynamiki. Szczegóły artykułu konstrukcja ze specjalnie cieniowanego stopu aluminium 6066-T6 zarys z kompaktowym, zmiennym promieniem z zwiększeniem (VR-CF) rozszerza miejsce na nadgarstki i zagwarantuje bardziej użyteczne chwyty Kompatybilna z przystawkami aerodynamicznymi Profil Aero drop bar jest bardziej aerodynamiczny w porównaniu z tradycyjnymi, okrągłymi kierownicami Wewnętrzne prowadzenie kabli dla Di2 i standardowego pancerza Wygrawerowane laserowo linie położenia dźwigni hamulca pozwalają na jej precyzyjne ustawianie Z homologacją UCI informacje technologiczne Szerokość: 380 mm, 400 mm, 420 mm, 440 mm Obejma: 31,8 mm Zgięcie: VR-CF VR-CF VR-CF VR-CF Haki: 123 mm Rozstaw ramy: 93 mm Materiał: Stop aluminium Masa: 380 mm: 330g 400 mm: 340g 420 mm: 350g 440 mm: 360g

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf
Kategoria Kierownice rowerowe
Marka Bontrager
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 399,00 zł
Najwyższa cena 399,00 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 20.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii cen pozwala Ci na porównanie wartości produktu na przestrzeni czasu.

Przepraszamy, ale obecnie nie ma aktualnych informacji z historią cen produktu Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla nas ważna! Dodaj recenzję tego produktu.

Obecnie nie ma opinii dotyczących tego produktu. Pomóż innym osobom i podziel się swoimi przemyśleniami na temat produktu.

Znalezione oferty

W cenach ofert dla Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf Bontrager, zaprezentowanych na poniższej liście, nie uwzględniono możliwych kosztów dostarczenia towaru. Przed zakupem, uzyskaj informacje o prestiżu sklepu i pamiętaj o możliwości pojawienia się dodatkowych kosztów. Katalog propozycji jest odświeżana raz na kilkanaście minut.

 • Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf (oferta z Goodsport.pl)

  Bontrager Kierownica szosowa elite aero vr-cf Sklep on-line
  ★★★★★
  399,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Kierownice rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kierownice rowerowe

...