Kierownica szosowa Bontrager Elite Aero VR-CF
Kierownica szosowa Bontrager Elite Aero VR-CF
Kierownica szosowa Bontrager Elite Aero VR-CF

Kierownica szosowa Bontrager Elite Aero VR-CF

379,00 zł

Okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję przygotował Goodsport.pl: 379,00 zł

Przeszukaliśmy całą bazę sklepów online w naszej bazie danych aby wyszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Kierownica szosowa Bontrager Elite Aero VR-CF Bontrager z kategorii kierownice rowerowe kupisz w cenie 379,00 zł w sklepie Goodsport.pl. Pokazana cena 379,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz inne oferty ...
 • Cechy:
 • Kierownice rowerowe
 • Bontrager

Opis Kierownica szosowa Bontrager Elite Aero VR-CF

Aluminiowa kierownica o aerodynamicznym oraz z lekkim powiększeniem zapewniającym więcej miejsca na nadgarstki. Nowy poziom szybkości kształt kierownicy Bontrager Elite Aero VR-CF niweluje opór powietrza. Obliczono,dzięki temu można polepszyć czas o 23 sekundy na godzinę w porównaniu do konwencjonalnej kierownicy o krągłym profilu. Skorzystaj z zalet kierownicy ukształtowanej z aluminium 6066-T6 i wewnętrznego kanału na linki i zyskaj tym samym o ulepszony poziom aerodynamiki. Detale towaru konstrukcja ze specjalnie cieniowanego stopu aluminium 6066-T6 kształt z kompaktowym, zmiennym promieniem z zwiększeniem (VR-CF) rozszerza miejsce na nadgarstki i gwarantuje bardziej poręczne chwyty Kompatybilna z przystawkami aerodynamicznymi Profil Aero drop bar jest bardziej aerodynamiczny w porównaniu z klasycznymi, kolistymi kierownicami Wewnętrzne prowadzenie kabli dla Di2 i standardowego pancerza Wygrawerowane laserowo linie położenia dźwigni hamulca pozwalają na jej precyzyjne ustawianie Z homologacją UCI informacje techniczne Szerokość: 380 mm, 400 mm, 420 mm, 440 mm Obejma: 31,8 mm Zgięcie: VR-CF VR-CF VR-CF VR-CF Haki: 123 mm Rozstaw ramy: 93 mm Materiał: Stop aluminium Masa: 380 mm: 330g 400 mm: 340g 420 mm: 350g 440 mm: 360g

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kierownica szosowa Bontrager Elite Aero VR-CF
Kategoria Kierownice rowerowe
Marka Bontrager
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 379,00 zł
Najwyższa cena 379,00 zł
W bazie od 09.10.2023
Data aktualizacji 20.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Goodsport.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwoli Ci podejmować.

Bardzo nam przykro, obecnie brak aktualnych informacji o historii cen produktu Kierownica szosowa Bontrager Elite Aero VR-CF.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla nas niezwykle ważna! Dodaj swoją recenzję tego produktu.

Nie mamy w bazie jeszcze opinii na temat Kierownica szosowa Bontrager Elite Aero VR-CF. Może chciałbyś przesłać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty

Ewentualne koszty wysyłki dla Kierownica szosowa Bontrager Elite Aero VR-CF Bontrager nie zostały uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Przed zakupem, zorientuj się w prestiżu firmy i nie zapomnij o możliwości doliczenia dodatkowych kosztów. Odświeżanie katalogu sklepów ma miejsce co kilka minut.

 • Kierownica szosowa Bontrager Elite Aero VR-CF (oferta z Goodsport.pl)

  Kierownica szosowa Bontrager Elite Aero VR-CF Sklep on-line
  ★★★★★
  379,00 zł
  Kategoria w sklepie Goodsport.pl: Kierownice rowerowe Bontrager

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kierownice rowerowe

...